Zestaw Geometryczny

Wyobraźmy sobie teraz, że nie ma dostępu do podstawowych narzędzi, jakimi są linijki, ekierki czy kątomierz. Czy nauka w szkole byłaby w ogóle możliwa? A co z przygotowaniami różnych projektów, szkiców? Na szczęście wszelkie te przedmioty dostępne są w naszym sklepie i występują w różnych wariantach. Dla każdego coś dobrego!

Prosta formy, poręczny rozmiar oraz klasyczny wygląd to główne atuty narzędzi, których poszukujemy zarówno do biura, jak i szkoły. Współpracujemy z czołowymi producentami na rynku, którzy posiadają ogromne doświadczenie w branży, tak więc mamy pewność, że proponujemy Państwu produkty z najwyższej półki.
W naszej ofercie znajdują się takie przedmioty jak: zestaw geometryczny, zestaw geometryczny elastyczny, ekierka matematyczna, kątomierz szkolny, czy linijka szkolna. Zapraszamy do zapoznania się z narzędziami, które wykonane są z najwyższą dbałością o detale i skierowane są zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Zakupione u nas ekierki, linijki czy kątomierze będą służyć z pewnością przez długi czas.

Linijki, ekierki i kątomierze do szkoły

Tytułowe produkty przygotowaliśmy zarówno dla starszych, jak i młodszych użytkowników. Dla tej pierwszej grupy posiadamy klasyczne wzornictwo, proste kształty, natomiast dla najmłodszych – zabawne kształty oraz pastelowe i nasycone kolorami produkty. Dzięki temu uczeń każdym wieku znajdzie tu coś dla siebie.
Oprócz zestawów, które służą do nauki wspaniałej sztuki geometrii, proponujemy Państwu artykuły piśmiennicze, oraz tekstylia szkolne w skład których wchodzą np. wytrzymałe tornistrypiórniki i inne potrzebne gadżety.