Antyrama plexi

Antyrama plexi wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest o lżejsza od antyramy wykonanej ze szkła. Jej niepodważalną cechą jest także to, że nie można jej rozbić, dzięki czemu może być szczególnie przydatna w pokoju dziecięcym. Ponadto plexi nie odbija promieni słonecznych tak mocno, jak szkło, co sprawia, że umieszczone za nią grafiki lub zdjęcia są dobrze widoczne z każdego punktu widzenia.

Antyramy plexi

Antyrama z plexi tworzy idealną oprawę rozmaitych dokumentów, grafik oraz zdjęć. Antyrama plastikowa to strzał w dziesiątkę przy oprawie obszernych formatów graficznych. Antyramy z pleksi wyróżnia atrakcyjna cena, łatwość montażu oraz lekkość. Szczególnie popularna jest antyrama plexi 70x100 oraz antyrama 60x80. To jedna z bardzo popularnych form oprawy grafik oraz innych, płaskich przedmiotów. Oferowane w naszym sklepie antyramy plexi są wysokiej jakości akcesoriami dekoracyjnymi.

Antyrama na zdjęcia

Duża antyrama plexi – czy warto po nią sięgnąć❓ Tak❗️ Dlaczego❓
✔️Po pierwsze – będzie doskonałym rozwiązaniem, aby wyeksponować zdjęcia, grafiki, plakaty, czy dyplomy. I tak np. plakat w antyramie plexi jest w pełni zabezpieczony przed kurzem oraz uszkodzeniami.
✔️Po drugie – brak ramek specyficznych dla innych typów obramowań zapewnia również optyczne powiększenie przestrzeni, w której zawiśnie antyrama plexi.

Antyrama ze zdjęciami na prezent pomysł

⭐Antyrama plexi na zdjęcia oraz inne formy graficzne stworzy idealne rozwiązanie na prezent dla każdego.
⭐Antyrama pleksi pozwala wykazać się pomysłowością, co daje nam wolną rękę podczas dekorowania.
⭐W antyramie plexi możemy umieścić zarówno pojedynczą fotografię w nieco większym formacie, jak i stworzyć kolaż pełen pamiątkowych zdjęć – czy to z wakacji, czy też z ważnych uroczystości rodzinnych np. chrzcin bądź wesela.
⭐Kolejną zaletą antyramy plexi jest jej uniwersalność, ponieważ pasuje niemal do każdego wnętrza. Wygląda dobrze zarówno na gładkiej, kolorowej ścianie, jak i na białym, chropowatym podłożu. Idealnie wpisuje się w styl nowoczesnych pomieszczeń.

Antyrama do puzzli

Każdy ma w życiu jakieś pasje. Jedni uprawiają sport, drudzy pieką ciasta, a inni z kolei uwielbiają poświęcać czas na… układanie puzzli, które ćwiczy spostrzegawczość, wspierając rozwój i funkcjonowanie mózgu. Praca z puzzlami wpływa także korzystnie na kreatywność. Ułożone i odpowiednio oprawione puzzle, tworzą wyjątkową dekorację każdego wnętrza, którą można stworzyć w bardzo prosty sposób. Niezbędna będzie do tego antyrama plexi do puzzli. Zabezpieczy ona ułożony obraz, tworząc jednocześnie pole do zachwytu. Szczególną popularność oprócz szklanych obramowań, zyskują ostatnio antyramy plexi.

Antyrama do obrazu

✅Antyrama plexi do obrazu jest bardzo przydatnym gadżetem ozdobnym. Jej największym plusem jest brak listwy tworzącej ramę, co pozwala zaoszczędzić miejsce i rozszerzyć pole prezentacyjne.
✅Montaż antyramy z plexi do obrazu jest bardzo prosty i nie powinien nikomu sprawić problemu podczas samodzielnego wykonania. Wystarczy jedynie połączyć ze sobą dwie warstwy – przezroczysty przód plexi z oparciem.
✅Kolejną zaletą antyram plexi jest ich funkcja ochronna, zabezpieczająca obraz przed czynnikami zewnętrznymi.
✅Antyramy z plexi są rozwiązaniem uniwersalnym, które doskonale wpisuje się w większość nowoczesnych pomieszczeń.

Antyrama na koszulkę

Antyrama plexi może być także wykorzystana jako antyrama na koszulkę np. ulubionego sportowca bądź koszulkę z autografami. Umieszczenie jej w antyramie jest bardzo proste. Wystarczy położyć koszulkę na spodniej części antyramy, nałożyć przezroczystą powierzchnię z plexi, a następnie całość zapiąć klipsami dołączonymi do zestawu. Należy pamiętać, aby antyramę na koszulkę solidnie przymocować do ściany.

Antyrama plexi czy szklana❓

Na rynku mamy do wyboru dwa rodzaje:
✔️antyramy z plexi oraz
✔️antyramy ze szkła.

Która z nich będzie lepsza

Antyrama plexi czy szklana?

⭐Jeśli często zmieniamy ekspozycję z fotografiami lub obawiamy się, że szklana oprawa spadnie ze ściany, wtedy warto wybrać antyramę plexi. Składa się ona z materiału, który jest dużo bardziej odporny na uderzenia, niż antyrama szklana.
⭐Z kolei dobrej jakości antyrama ze szkła zapewnia maksymalną przejrzystość, a do tego jest twardym i wytrzymałym materiałem, odpornym na zarysowania. Przy jej montażu należy szczególnie zadbać o to, by stabilnie wisiała na ścianie. Oba rodzaje antyram są jednak warte uwagi. Wybór konkretnej zależy od naszych potrzeb oraz preferencji.