Temperówka Z Gumką

Temperówka z gumką to niewątpliwie jeden z najbardziej nowoczesnych, a także przydatnych gadżetów, które zaspokoją w szczególności potrzeby uczniów – niezależnie od wieku.
Warto posiadać w swoich zasobach oprócz tradycyjnych gadżetów, takich jak gumki do gumowania także nowoczesne akcesoria.

Gumka z temperówką

Temperówka z gumką – tak samo jak jej tradycyjny odpowiednik służy do temperowania ołówków oraz kredek. Ten model ostrzałki wyposażony jest w bardzo praktyczny pojemnik.
Niektóre z nich posiadają heksagonalny przekrój, który znacznie ułatwia chwytanie w czasie codziennego użytkowania.

Temperówka ta ma najczęściej wbudowaną gumkę do ścierania z zatyczką. Doskonale sprawdzi się zarówno w szkole, jak i w przedszkolu, a także podczas kreatywnych zabaw w domowym zaciszu.
☝️Jej najważniejszą zaletą jest poręczny rozmiar, który bez problemu zmieści się w każdym piórniku.

Gumko temperówka

Temperówka 2w1 składa się z miękkiej gumki oraz temperówki z bezpiecznym ostrzem oraz pojemnikiem na odpadki.
Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest gumko temperówka Milan. Jej najważniejsze zalety to miękka, syntetyczna gumka do gumowania przeznaczona do bardzo szerokiego zakresu grafitów oraz do wszystkich gatunków papieru.

☝️Temperówka Milan posiada odporne ostrza wykonane z karbonu, a zarazem w pełni bezpieczne dla dziecka.

Temperówka z pojemnikiem

➡️Aby skutecznie ukryć obierki z kredek, które tworzą pozostałości po temperowaniu, warto zaopatrzyć się w temperówkę z pojemnikiem.
Sprawdzi się zarówno w domu, jak i na zajęciach szkolnych, w plenerze oraz w miejscach, gdzie chcemy dużo szkicować bądź rysować, a jednocześnie zostawić po sobie nienaganny porządek.