Zszywacz biurowy mini

Zszywacze biurowe należą do grupy produktów biurowych, które są doceniane zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym.
Są to niezastąpione artykuły, których zastosowanie doceniane jest przede wszystkim w procesie archiwizowania pism oraz dokumentów w niemal każdej dziedzinie.

Mały zszywacz

Mini zszywacz to poręczne narzędzie, dzięki któremu jesteśmy w stanie ułożyć mniejszy plik dokumentacji tematycznie, utrzymując nienaganny porządek w szafkach.
Zszywacz do papieru mały składa się najczęściej z metalowej konstrukcji, gwarantując trwałość oraz odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.
Zszywacz biurowy mały jest bardzo poręczny, lekki i precyzyjny, co zdecydowanie ułatwia zszywanie mniejszej partii dokumentów.
Mały zszywacz biurowy posiada ergonomiczny kształt, który znacznie pomoże odciążyć ręce podczas pracy nad składaniem różnorakich papierów w całość.

Mały zszywacz jakie zszywki

Mini zszywki najczęściej występują w rozmiarze nr 10.
Zszywki mini są idealne do łączenia ze sobą kartek w ilości do 15 sztuk.

☝️Zszywacz mini powinien posiadać ergonomiczny kształt, który najlepiej będzie prezentował się z wyprofilowanym uchwytem antypoślizgowym.

Zszywacz mały do czego służy

Mały zszywacz biurowy dostępny w naszej ofercie jest wyposażony w system zszywania płaskiego, który pozwala zaoszczędzić nawet 30 % wolnego miejsca podczas porządkowania dokumentacji.
Specjalnie skonstruowana dźwignia redukuje siłę nacisku aż do 50 %, co znacznie ułatwia pracę.