Korektor Szkolny W Płynie

Korektor w płynie do szkoły doskonale sprawdza się do tuszowania wszelkich błędów. Dzięki niemu możemy także nanosić poprawki bez martwienia się o nieestetyczne znaki lub błędy.

Na rynku dostępne mamy korektory w różnych kształtach – głównie w postaci pisaka, buteleczki z płynem i pędzlem, a także korektor w formie taśmy.
Najwygodniejszą formą dla dzieci będzie zdecydowanie korektor biurowy w pisaku.

Korektor biurowy

Korektor biurowy w pisaku zazwyczaj jest wyposażony w cienką metalową końcówkę, która umożliwia precyzyjne korekty zarówno pisma ręcznego, jak i komputerowego.

Jego najważniejsze cechy, to:
szybkoschnąca formuła oraz
metalowa końcówka z kulką.

Oprócz korektorów w pisaku, popularnością cieszy się także model w pojemniku z pędzelkiem, w tym korektor TIPP-EX, a w szczególności korektor TIPP-EX Rapid.
Jest on szybkoschnący i wydajny. Wyróżnia się nowoczesną, unikalną gąbką umożliwiającą prezencyjne oraz równomierne nakładanie warstw płynu korygującego.

☝️Oba modele korektorów przydadzą się zarówno uczniom w szkole, jak i pracownikom biurowym, którzy często korzystają z tego typu gadżetów.

Korektor w pędzelku

Korektor pędzelkowy jest odpowiedni do stosowania na wszystkich papierowych powierzchniach.
Ten model doskonale kryje, a jego baza składa się z wody, co sprawia, że produkt jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia❗️

Korektor w piórze

➡️Kolejny model warty uwagi to korektor w piórze 12 ml. Jest przede wszystkim niesamowicie poręczny i ergonomiczny.
Cienka metalowa końcówka zapewnia precyzyjne pokrycie każdej papierowej powierzchni. Korektor jest szybkoschnący i w pełni bezpieczny.

☝️Ten model może także posłużyć jako pewnego rodzaju pisak ozdobny, który z powodzeniem pozwoli stworzyć piękne, białe dekoracje na kolorowym brystolu.