KREATYWNE

Sklep Kolorowy-zeszyt.pl to przede wszystkim bogaty wybór kreatywnych narzędzi do rozwijania zarówno zdolności manualnych, jak i wszechstronnych zainteresowań. Oprócz tradycyjnych materiałów można znaleźć tu profesjonalne akcesoria i narzędzia. DO dyspozycji naszych klientów pozostawiamy wszelkiego rodzaju artykuły do zdobienia biżuterii, albumów do zdjęć, wiele rodzajów papierów, dekoracyjnych kartek, elementy do zdobienia prezentów i wiele więcej.

Artykuły kreatywne to asortyment, który wykorzystywany jest przede wszystkim w rękodziele oraz różnych technikach zdobienia. W naszej bogatej ofercie znaleźć można zestawy kreatywne, które są gotowym sposobem na wszelkie ozdoby. Za ich pomocą udekorujemy dom na specjalne okoliczności np. urodziny, komunię czy wieczór panieński. Posiadamy foremki na odlewy, dzięki czemu możemy stworzyć indywidualną rzeźbę o pięknych, regularnych kształtach.
Produkty dostępne w tej kategorii służą do wykonywania prac w popularnej technice decoupage, oraz scrapbokingu. Za pomocą takich elementów jak papier kolorowy czy filc stworzymy idealną bazę do większych projektów.
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim dla najmłodszych. Posiadamy artykuły dekoracyjne i prezentowe, dekoracje i artykuły imprezowe oraz artykuły świąteczne i okolicznościowe, dzięki którym dzieci mogą pobudzić swoją wyobraźnię i stworzyć piękne ozdoby na każdą okoliczność. Dodatkowym atutem jest to, że wszelkie dekoracje można przygotowywać zarówno samodzielnie, jak i w gronie kolegów lub rodziny. Kreatywna zabawa na wiele godzin i uśmiech na twarzy gwarantowane. Kreatywne materiały plastyczne to bardzo oryginalna forma nauki przez zabawę. Jest to oczywiście propozycja nie tylko dla dzieci, lecz również dla dorosłych. Wszak człowiek uczy się przez całe życie, prawda?
Jakie artykuły kreatywne oferujemy?
Asortyment naszego sklepu skrywa w sobie mnóstwo materiałów plastycznych oraz narzędzi, które służą do ręcznego tworzenia wspaniałych dzieł. Dzięki nim istnieje szansa stworzenia indywidualnej kartki okolicznościowej, ręcznego albumu na zdjęcia, czy efektowne spakowanie prezentu na każdą okazję. Wykorzystanie artykułów z tej kategorii ogranicza tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Oprócz tego w naszym sklepie wszyscy rodzice znajdą coś dla swoich pociech – artykuły szkolne oraz wszelkie wyposażenie ucznia.