Stemple dekoracyjne

Aby nadać jeszcze bardziej artystycznego wyglądu swoim ręcznie tworzonym projektom, warto ozdobić je stemplami dekoracyjnymi. Za ich pomocą można stworzyć niesamowite kompozycje, które posłużą do zdobienia kartek okolicznościowych, zaproszeń, karnetów, wizytówek, czy prezentów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty stempli dekoracyjnych.

Stemple do scrapbookingu – perfekcyjna ozdoba każdego projektu

Na stronie Kolorowy-zeszyt.pl znaleźć można niezwykle szeroki wybór stempli do scrapbookingu. Różnią się od siebie materiałem wykonania oraz wzorami. W sprzedaży posiadamy wiele rodzajów zdobienia – motywy kwiatowe, miłosne, zwierzęce, świąteczne, czy imprezowe. Dostępne są zarówno w formie pojedynczych motywów, jak i całych zestawów.
Dekoracja wszelkich projektów za pomocą stempli jest bardzo prostą czynnością. W krótkiej chwili możemy jednak znacząco podnieść walory dekoracyjne pracy. Jedyne co musimy w tym celu zrobić, to pokryć powierzchnie tuszem pigmentowym, a następnie odbić wybrany motyw na projekcie. Prostota użycia takiego rozwiązania to między innymi powodów, dla którego stemple dekoracyjne są tak popularne.

Dbanie o stemple dekoracyjne i ich przechowywanie

Stemple, znane bardziej jako pieczątki, nie wymagają od nas zbyt dużej dozy uwagi. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy zupełnie porzucić czynności pielęgnacyjne z nimi związane. Po każdym użyciu stemple warto dokładnie umyć i oczyścić. Można w tym celu użyć wody lub specjalnego czyścika do stempli.
Aby właściwie przechowywać pieczątki, warto wykorzystać sztywną folię, którą są zapakowane przy sprzedaży. Można także rozważyć zakup albumów do przechowywania stempli, jeżeli nasza kolekcja jest dość liczna.