Segregator A4 80 mm

Dobry segregator biurowy powinien wyróżniać się praktycznym oraz wielofunkcyjnym wykorzystaniem go do przechowywania i segregacji dokumentów.
Wewnątrz każdego segregatora znajduje się specjalna powłoka papierowa, która jest odporna na zabrudzenia, dzięki czemu atrament z dokumentów nie odbija się na fakturze segregatora, pozostawiając go czystym i estetycznym.

Segregatory A4 8 cm

Segregator A4 8 cm. ułatwia nie tylko archiwizację i porządkowanie dokumentów  (w tym pism oraz faktur), ale przede wszystkim pomaga w odszukiwaniu potrzebnych notatek oraz danych.
Dzięki dużej szerokości grzbietu mieści aż 600 kartek papieru.

Segregator A4 80 mm. jest szerokim modelem, który w zależności od producenta jest dodatkowo wyposażony w metalowe okucia dolnych krawędzi, zabezpieczających dolne partie dokumentów przed zniszczeniem.
Tak jest m.in. w przypadku marki Esselte.

Segregatory A4 80 mm kolory

Segregator A4 80 mm. dostępny jest w różnych wersjach kolorystycznych. Najpopularniejsze są modele w kolorze niebieskim, czerwonym, czarnym oraz zielonym.

➡️Codzienne korzystanie z segregatorów zapobiega zniszczeniom, bałaganowi oraz zagubieniu dokumentów, stąd tak często są one wybierane do organizacji papierowych plików.
Każdy segregator posiada dwustronną, wymienną etykietę opisową występującą najczęściej w kolorze segregatora. Niektóre z nich wykonane są z ekologicznego polipropylenu, a 85 % materiałów użytych do produkcji pochodzi z recyklingu.