Portfel dziecięcy

Od małego sprawa oszczędzania jest bardzo ważna i należy uczyć jej dzieci. Jak jednak dziecko ma przetrzymywać pieniądze bez odpowiedniego portfela? W tej kategorii oferujemy Państwu portfele i portmonetki dziecięce, które z pewnością skradną serce każdego malucha. Dzięki takiemu gadżetowi Twoje dziecko już zawsze będzie mogło bezpiecznie przechować pieniądze na drobne wydatki lub do zakupu żywności w sklepiku szkolnym.

Pieski, króliczki, postacie z bajek – piękne portfele dla dzieci

Nasze portfele służą jednak nie tylko do przechowywania pieniędzy. Dziecko swobodnie będzie mogło włożyć tam legitymację szkolną, zdjęcie rodziców oraz inne drobne przedmioty bliskie sercu. Osobne kieszenie na monety zapisane na zamek, osobne na banknoty i dokumenty – najmłodsi mają szansę poczuć się jak dorośli.
Posiadamy wiele wzorów portfeli dla dzieci. Spośród najpopularniejszych wymieniamy postaci z bajek Disneya. Dostępne są także śliczne wzorki w pieski, kotki i wiele innych. Już teraz wybierz najlepszy model dla swojej pociechy.

Idealny portfel dla dziecka — wygląd to nie wszystko

Świadomi rodzice zdają sobie jednak sprawę, że wygląd to nie wszystko. Portfele powinny posiadać rozpakowane przedziałki i przestrzeń do przechowywania. Jeżeli starasz się odnaleźć dobry jakościowo, a zarazem funkcjonalny i śliczny portfel dla dziecka to jesteś we właściwym miejscu.