Długopisy

Długopisy to jedne z najpopularniejszych narzędzi piśmienniczych. Stosowane są wszędzie tam, gdzie przeplatają się różnorodne dokumenty oraz papiery niezbędne np. podczas pracy.

Zaraz obok piór i ołówków stanowią fundament przydatnego asortymentu zarówno w szkołach, jak i w miejscach pracy.

CARÈNE MORZE CZARNE GT DŁUGOPIS

Ostatnie sztuki w magazynie
Długopis Waterman
✅Długopis o czarnej obudowie✅Złote wykończenie✅Bardzo trwały długopis ✅Kunsztownie wykonana końcówka długopisu✅Świetnie leży w dłoni ✅Długopis nie przerywa podczas pisania ✅Z pewnością będzie służył swojemu właścicielowi przez wiele lat✅Nowoczesny i elegancki wygląd 
Dlaczego Warto Kupić Długopis Waterman❓
⭐Równe, szybkoschnące linie⭐Smukły, elegancki design zapewni delikatną lekkość pisania⭐Długopis jest bardzo wyraźny⭐Tusz nie brudzi rąk i nie rozmazuje się⭐Zapewnia płynne i staranne pisanie ⭐Bardzo wydajny długopis wystarcza na długi czas ⭐Bardzo solidny długopis⭐Dbałość o wykończenie i estetykę produktu⭐Długopis bardzo wolno wypisuje się⭐Długopis dopasowuje się do ręki ⭐Zapewnia doskonale wyważone pisanie ⭐Ergonomiczny kształt i waga 

Dobre długopisy

Wśród dostępnych na rynku długopisów, najpopularniejsze są czarne długopisy oraz niebieskie długopisy. Warto podkreślić, że długopisy biurowe pierwotnie miały stosunkowo prostą budowę. To narzędzie piśmiennicze wynalezione zostało w 1938 roku przez węgierskiego artystę i dziennikarza László Bíró.
Po wybuchu wojny mężczyzna uciekł z ojczyzny i wyruszył do Argentyny, gdzie wraz ze swoim bratem George'em, który był chemikiem, stopniowo udoskonalali wynalazek. Pierwsza masowa produkcja rozpoczęła się podczas wojny w Buenos Aires.

➡️W naszej ofercie znajdziecie ciekawe długopisy, w tym metalowe długopisy, które wyróżniają się wyjątkową trwałością. Jeżeli szukacie Państwo eleganckiego prezentu, warto zainwestować w specjalne długopisy.
Zestaw najczęściej składa się z dodatku w formie pięknego etui lub notesu, który idealnie sprawdzi się podczas codziennych notatek.

Długopisy zmazywalne

Długopisy ścieralne nazywane również pogromcami korektora, posiadają zmazywalny tusz, który znika pod wpływem tarcia, pozwalając na wprowadzanie poprawek w tekście bez konieczności używania narzędzia typu korektor. Zmazywalne długopisy to absolutny hit wśród dostępnych na rynku narzędzi piśmienniczych szczególnie wśród dzieci, które rozpoczynając naukę, bardzo często się mylą.

Długopisy zmywalne pozwalają w szybki sposób pozbyć się niechcianych znaków i liter w zapisanych notatkach. Działanie długopisu ścieralnego polega na tym, że tusz nie zostaje wymazany, a staje się po prostu przezroczysty, ponieważ pod wpływem  ścierania, zwiększa się temperatura tuszu, tworząc zmianę w strukturze chemicznej.
Dzieje się tak, ponieważ każda z drobinek zawiera składniki, takie jak: pigment, aktywator koloru i cząsteczki przezroczystości. Na skutek wzrostu temperatury, aktywator oddziela się od pigmentu, gdzie koniec końców drobinki tuszu stają się przezroczyste.

☝️W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. długopisy zmazywalne zestaw.

Długopisy kolorowe i żelowe

Wśród dzieci największą popularnością cieszą się kolorowe długopisy. Najczęściej są to żelowe długopisy, które pakowane są w specjalne zestawy.
Kolorowe długopisy żelowe
służą przede wszystkim do notowania istotnych zapisków, wyróżniających się na tle innych.

Popularne są również wśród nauczycieli, którzy wykorzystują je podczas sprawdzania klasówek oraz wystawiania ocen w dzienniku. Dla estetycznego wyrażenia słowa pisanego idealnie nadają się długopisy żelowe brokatowe – uwielbiane przez dziewczynki.
Długopisy z brokatem pięknie podkreślają obrysy i szkice, wyróżniając je na tle całości. Tusz najczęściej jest szybkoschnący, co znacznie ułatwia pisanie.

Długopisy żelowe kolorowe to bardzo stylowe gadżety szkolne. Zazwyczaj pakowane są w zestawy, które znajdują miejsce w dziewczęcych piórnikach oraz organizerach.

 

Długopisy do szkoły

Polecamy również długopisy szkolne, które stanowią niezbędny element każdej wyprawki. Długopisy do notatek to przedmiot znacznie ułatwiający nie tylko naukę pisania, ale i wykonywanie różnorodnych zapisków na nieco bardziej zaawansowanym poziomie.
Bardzo ważnymi elementami dla starszej młodzieży będą długopisy dla maturzystów.

Powinny one wyróżniać się przede wszystkim ergonomicznym kształtem oraz płynnie piszącym wkładem. Długopisy na maturę muszą być wygodne, aby dłoń była jak najmniej obciążona.
Jeżeli naszym celem jest zakup prezentu na zakończenie szkoły, warto sięgnąć po długopisy ekskluzywne, które zazwyczaj są wykonane ze stali nierdzewnej ze złotymi, platynowymi lub srebrnymi wykończeniami.
Doskonale układają się w dłoni, umożliwiając komfortowe oraz długie pisanie, co dodatkowo wyróżnia je wśród innych modeli.

Długopisy eleganckie

Eleganckie długopisy najczęściej są dostępne bogatej palecie kolorystycznej. Zaczynając od klasycznych, stalowych konstrukcji, po bardziej nowoczesne oraz designerskie – np. w matowej czerni.

Eleganckie długopisy na prezent posiadają wykończenie z polerowanej stali, często platerowane złotem lub chromowane. Wysoka jakość oferowanych w naszym sklepie produktów jest sygnowana znanymi markami, co podkreśla ich trwałość oraz niezawodność.
Długopisy markowe to gadżety, które idealnie nadają się na prezent. Najczęściej są sprzedawane w zestawach, dzięki którym zyskują na wartości oraz estetyce.

➡️Eleganckie długopisy stanowią doskonałą alternatywę dla piór w codziennych, mniej oficjalnych sytuacjach.

Cienkie długopisy

Długopisy cienkopiszące to