Scrapbooking

Wiele pytań o tę szczególną technikę brzmi tak samo – czym jest Scrapbooking? Najprościej rzecz ujmując, jest to sztuka ręcznego tworzenia oraz dekorowania albumów ze zdjęciami, oraz innymi pamiątkami rodzinnymi. Nazwa pochodzi od scrapbook, co w istocie oznacza właśnie taki album. Zapraszamy do sprawdzenia akcesoriów do Scrapbookingu dostępnych w tej kategorii

Podstawowymi materiałami, które używa się do pracy w tej technice, są nożyczki, kolorowe papiery, ozdobne nity, kleje, ćwieki itd. Bardziej wymagające dekoracje mogą wymagać także pisaków, farbek oraz pieczątek dekoracyjnych, dziurkaczy ozdobnych, czy naklejek. Wszystkie wymienione rzeczy znaleźć można w naszym sklepie internetowym.
Ciekawostką jest fakt, że powstała nowa forma scrapbookingu. Jest nią digital Scrapbooking. Chodzi w niej o to, że zdjęcia w formie cyfrowej umieszczane są w na określonym tle, następnie odpowiednio ozdabiane, a całość zostaje wydrukowana.
Scrapbooking jest o tyle fajną techniką, że nie istnieją tu żadne reguły tworzenia. Możemy bez konsekwencji zestawiać ze sobą pozornie niepasujące zdjęcia, oraz ich zdobienia ze sobą i dobrze się przy tym bawić.
Akcesoria do Scrapbookingu – na Kolorowy-zeszyt.pl
Oferujemy bardzo szeroką ofertę rozmaitych produktów oraz półproduktów, które dedykowane sa osobom, które chcą zgłębić tajniki tej sztuki. Sklep z produktami do scrapbookingu to idealne miejsce, aby zacząć lub kontynuować przygodę z tą techniką.