Wkłady do segregatora

Wkłady do segregatora to formy plików kartkowych z wyraźnie zaznaczonymi dziurkami do wpinania. Są one idealnym uzupełnieniem dokumentacji dla każdego segregatora biurowego.

Prezentują się dużo bardziej elegancko, niż zwykłe białe kartki wpinane często do segregatorów.

Wkłady do segregatora rodzaje

Wkład do segregatora najczęściej występuje w następujących formach: wkłady do segregatora w kratkę oraz wkłady do segregatora linia.
Szczególnie wkład do segregatora kratka jest doskonałym uzupełnieniem dla każdego segregatora biurowego.

Specjalnie dostosowane kartki idealnie wpasowują się w uniwersalny rozstaw ringów. Wszystkie wkłady kartek do segregatora mogą służyć zarówno jako estetyczny dodatek, jak i element oddzielający od siebie poszczególne dokumenty.
Kartki wkład do segregatora są wielowymiarowe, dzięki czemu doskonale wpasowują się do każdego rodzaju segregatora.
Wkład do segregatora w linie
idealnie nadaje się jako okładka do opisywania zawartości określonych dokumentów. Najbardziej praktyczny będzie wkład do segregatora A4.

➡️Cena najczęściej uzależniona od użytego do produkcji papieru, ale i samego producenta.

Wkłady do segregatora rozmiary

Wymiary dostępnych na rynku segregatorów są dostosowane do potrzeb użytkowników.

Najbardziej popularne są:
wkłady do segregatora A4,
wkłady do segregatora A5 
wkład do segregatora B5.

Warto wiedzieć, że wkład do segregatora A4 najlepiej sprawdzi się z kolorowymi marginesami. Wkład do segregatora A4 kratka oraz wkład do segregatora A4 linia przydadzą się tym wszystkim, którzy chcą mieć porządek w papierach.
Kolorowe wkłady do segregatora A4 idealnie nadadzą się jako przekładki do dokumentów. Uniwersalne będą również wkłady do segregatora A5 4 dziurki.
Do sporządzania różnorodnych notatek doskonale sprawdzą się następujące akcesoria: wkłady do segregatora A4 linia, wkład do segregatora A5 kratka, wkład do segregatora A5 linie oraz wkłady do segregatora A4 kratka.

➡️Oferujemy zarówno wkład do segregatora A5, jak i wkłady A4 do segregatora. Większość z nich jest połączona elastycznym klejem introligatorskim, który znacznie ułatwia wyrywanie poszczególnych kartek.
Wkłady do segregatora A4 w kratkę oraz wkłady do segregatora A4 w linie posiadają kartki z otworami dopasowanymi niemal do każdego skoroszytu i segregatora.

Wkłady do segregatora kolorowe

Kolorowe wkłady do segregatora stanowią doskonałe narzędzie biurowe, służące do wyraźnego oddzielania od siebie poszczególnych plików dokumentów.
Najlepiej w tym wypadku sprawdzi się wkład do segregatora A4 kolorowy.

Praktyczność oraz estetyka – to właśnie cechuje wkład do segregatora kolorowy. Warto mieć go również w swoich zasobach domowych, aby zgodnie z potrzebami móc uporządkować swoje dokumenty.

Wpinki do segregatora

Wpinki do segregatora dziurkowane to praktyczne elementy umożliwiające i ułatwiające wpinanie dokumentów. Są idealne do plików oprawionych bindownicą.
Ich zastosowanie można przypisać do wpinania laminowanych arkuszy, wpinania oprawianych grzbietami przeźroczy lub zdjęć, dokładania wizytówek, czy nawet wpinania dokumentów, które nie pasują do standardowych koszulek❗️