Poduszka do stempli

Poduszka do stempli jest jednym z najbardziej przydatnych akcesoriów m.in. w biurach czy urzędach.
Te do stempli tradycyjnych są zróżnicowane przez wzgląd na:
✔️format,
✔️rodzaj wkładu
✔️materiał, z jakiego wykonano osłonę.

Niektóre z nich są już nasączone tuszem, inne z kolei występują w wersji blanco. W ich przypadku to użytkownik decyduje o kolorze tuszu, który zastosuje. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne modele poduszek do stempli.

Poduszka do pieczątek

✔️Poduszki z tuszem do pieczątek powinny być przede wszystkim szybkoschnące.
✔️W pełni bezpieczna poduszka tuszująca wyróżnia się tym, że jest wyposażona w tusz, który produkuje się na bazie wody.
✔️Poduszka do stempli występuje najczęściej w wersji nasączonej tuszem do stempli o gumowej lub polimerowej płytce tekstowej, co pozwala uzyskać precyzyjne oraz wyraźne odbicie na papierze.

Tuszownica do pieczątek

✅Tuszownica do stempli jest bardzo wygodna w użyciu. Po wyczerpaniu się tuszu w tuszownicy można go w bardzo prosty sposób uzupełnić, poprzez dokupienie odpowiedniego tuszu w butelce.
✅Dzięki zastosowaniu specjalnych dozowników, uzupełnienie tuszu jest niezwykle proste.
✅Warto zaopatrzyć się w dobrą tuszownicę, szczególnie jeżeli będziemy obcować z nią na co dzień.
✅Należy pamiętać, aby w przypadku tuszownicy do stempli w wersji blanco nie nakładać zbyt dużej ilości tuszu na poduszkę, ponieważ w przeciwnym razie odbicia pieczątki będą się rozmazywać.

Poduszka do stempli metalowych

✔️W naszej ofercie znajdują się również poduszki do stempli metalowych.
✔️Ich średnica wewnętrzna wynosi ponad 120 mm.

⭐Poduszka do pieczęci metalowych występuje w wersji blanco, a wyposażenie w formie wkładu dostosowuje się do tuszy wodnych i olejowych, które przeznaczone są do stempli o gumowej, polimerowej oraz metalowej płytce tekstowej.

⭐Poduszka do stempli metalowych okrągła jest wyposażona w specjalnie zaprojektowane wieczko, które ma za zadanie chronić miejsce nasączone tuszem przed zabrudzeniami oraz wysychaniem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie modele poduszek do stempli.