Sztaluga malarska

Sztaluga malarska stanowi podstawowe narzędzie pracy każdego artysty. Sztalugi były używane od czasów starożytnych Egipcjan. O obrazie na sztaludze wspominał w swoich pismach Pliniusz Starszy już w latach 23-79 r. n.e. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości sztalugi drewniane w atrakcyjnych cenach.

Sztaluga malarska drewniana

⭐Sztaluga drewniana zyskała szczególną popularność w czasach Renesansu. Był to okres, w którym pojawiło się bardzo duże zapotrzebowanie na różnego rodzaju portrety. Bili się o nie Królowie, szlachta, a nawet zamożni kupcy, którzy zamawiali u artystów upragnione malowidła - niejednokrotnie sporych rozmiarów. Sztalugi drewniane to produkty w 100% ekologiczne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo formy takie jak:
⭐sztaluga malarska profesjonalna,
⭐sztaluga malarska studyjna, czy
⭐sztaluga malarska dla dorosłych.

Dostępne mamy dwa rozmiary sztalug.

✔️Pierwsza z nich to sztaluga malarska mała,
✔️a druga to sztaluga malarska duża.

Każda z nich, dzięki specjalnej konstrukcji pozwala wygodnie regulować
✔️wysokość,
✔️nachylenie oraz
✔️ustawienie podobrazia, dzięki czemu praca staje się bardziej komfortowa.

Sztalugi malarskie są dodatkowo wyposażone w specjalne listwy, które pozwalają dowolnie ustawiać stanowisko poprzez dopasowanie warunków pracy do własnych potrzeb.

Sztaluga malarska dla dzieci

Sztaluga malarska dla dzieci wyróżnia się przede wszystkim lekkością oraz niewielkimi wymiarami. Najczęściej jest ona wyposażona w czarną tablicę, która znacznie ułatwia prace malarskie naszych pociech. Sztaluga drewniana dla dzieci z powodzeniem może służyć do rysowania na dużych brystolach. Wystarczy brzegi arkusza zamocować przy pomocy specjalnych klipsów biurowych, dzięki czemu papier nie ulegnie zniszczeniu podczas tworzenia malowideł.
Sztaluga malarska mała powinna znaleźć się w pokoju każdego małego artysty ze względu na fakt, że malowanie pomaga m.in. w rozwoju wyobraźni oraz kreatywności.