Segregator Esselte

W każdym dobrze zorganizowanym biurze jednym z podstawowych elementów wyposażenia jest segregator. W naszej ofercie znajdziecie Państwo renomowane segregatory Esselte oraz m.in. pudło archiwizacyjne na segregator. Oferowane przez nas segregatory Esselte kolory obfitują w bogactwo barw i rozmiarów, które można dobrać w zależności od preferencji.

Segregator Esselte A4

Segregatory Esselte są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie ład i porządek w papierach. Pomagają one uporządkować nie tylko rachunki, czy korespondencję, ale i ważną dokumentację oraz faktury. Ciekawym rozwiązaniem jest również segregator A4 Esselte ofertowy – idealny dla handlowców, dzięki któremu można ułożyć perfekcyjną ofertę dla kontrahentów, zachęcając ich do podjęcia współpracy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. Esselte segregator z tłoczeniem skóropodobnym oraz obustronnymi laminacjami.

Segregator Esselte No 1

W ofercie mamy również segregatory z serii Esselte No 1. Są to wysokiej jakości artykuły biurowe z opatentowanym mechanizmem No 1 – stąd ich nazwa. Mechanizm Esselte No 1 to wysoka siła docisku, gwarantująca dokładne oraz solidne zamykanie. Ten model segregatorów jest dodatkowo wyposażony w metalowe okucia dolnych krawędzi, co zabezpiecza nam dolne partie dokumentów przez zniszczeniem. Posiadają certyfikat FSC.

Segregator Esselte Vivida

Kolejną wartą uwagi propozycją będzie Esselte Vivida A4. To wysokiej jakości, wytrzymały segregator do użytku zarówno biurowego, jak i domowego. Występuje w żywych kolorach, prezentując atrakcyjny styl VIVIDA. Esselte Vivida A4 z dwóch stron jest klejony folią polipropylenową, która zapewnia zwiększoną odporność na wilgoć oraz inne szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Segregator Esselte A4 50 mm.

Wybierając idealny segregator, najważniejsze jest aby był wielofunkcyjny. Nasza kolejna propozycja to segregator A4 50 mm. W naszej ofercie są dostępne dwa bestsellerowe modele:
✔️segregator Esselte No 1 50 mm. oraz
✔️segregator Esselte Vivida 50 mm.

Oba z nich są wyposażone w specjalnie zaprojektowane otwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec umieszczony na grzbiecie oraz metalowe okucia na dolnych krawędziach, ułatwiające korzystanie oraz bezpieczne przechowywanie wszelkich dokumentów. Są to wąskie segregatory, jednak warto w nie zainwestować – bardzo łatwo sortować w nich papiery.

Segregator Esselte A4 75 mm.

Segregator 75 mm. to idealna propozycja dla biurowych wyjadaczy, którym zależy na utrzymaniu porządku w swoim miejscu pracy. W naszej ofercie posiadamy kultowe warianty:
✔️segregator Esselte No 1 75 mm. oraz
✔️segregator Esselte Vivida 75 mm.

Oba modele posiadają mechanizm dźwigniowy, czyli formę trwałego zamknięcia przymocowanego do wewnętrznej strony segregatora. Tego typu segregator został dodatkowo rozbudowany o dźwignię. Ringi są w nim dostosowane do rozstawu otworów w dziurkaczach, a rozchylane oraz zamykane przy użyciu specjalnego wysięgnika. Takie rozwiązanie charakteryzuje się w głównej mierze wysoką siłą docisku, która umożliwia archiwizowanie większej ilości dokumentów przy zastosowaniu jednego segregatora.

Segregator Esselte 4-ringowy

Na koniec chcemy przedstawić jeszcze segregator A4 4 ringowy. Zalicza się do niego m.in. segregator ofertowy. Segregatory 4 ringowe idealnie nadają się np. do prezentowania materiałów szkoleniowych. Jak wszystkie oferowane przez nas segregatory, są wyposażone w specjalną kieszeń na okładce tytułowej oraz na grzbiecie. Poza tym segregator 4 ringowy posiada niezawodnie działający mechanizm, przyczyniający się do tego, że segregator będzie w stanie służyć nam przez wiele lat.