Zeszyty A4 Oxford

Zeszyt A4 Oxford jest coraz częściej wykorzystywany przez pracowników biurowych oraz studentów jako jeden z niezastąpionych elementów, dzięki któremu notatki gromadzą się w jednym, konkretnym miejscu.

Oprócz podstawowych akcesoriów, takich jak pióro, długopis czy korektor, Oxford A4 zeszyt stanowi niezbędne narzędzie, w jakie powinien być wyposażony każdy pracownik umysłowy.

Zeszyty A4 marki Oxford

Oxford zeszyt A4 to absolutny hit na rynku wyrobów papierniczych. Wymienić możemy m.in. zeszyty A4 Oxford z serii Touch. Jest to zdecydowany must have tego producenta. Laminowane okładki zostały pokryte aksamitną folią, która wyróżnia się niesamowitą miękkością.
Do tego intensywne kolory oraz precyzyjna podwójna linia kolorowa, która idealnie sprawdzi się w każdym wyposażeniu zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci.

Zeszyty Oxford A5 posiada specjalną oprawę ze zszywkami, umożliwiającymi wygodne otwieranie.
Wśród studentów oraz pracowników biurowych najpopularniejsze są zdecydowanie zeszyty przedmiotowe Oxford A4 z okładką polipropylenową.

➡️Polecamy szczególnie zeszyt Oxford A4 miękka okładka, który jest wyposażony w gładki papier, umożliwiający lekkie oraz wygodne otwieranie oraz sporządzanie notatek w każdych możliwych warunkach.
Zeszyt Oxford A4 dostępny jest zarówno w wersji w linie, jak i w kratkę. W ofercie mamy także uniwersalne i stonowane zeszyty Oxford A4 pastelowe – najlepsze podczas codziennego sporządzania notatek.

Zeszyty Oxford A4 ilość kartek

Wśród wielu dostępnych zestawów możemy zaoferować zeszyty Oxford A4 60 kartek, a także ergonomiczny i bardzo pojemny zeszyt Oxford A4 80 kartek wyposażony w dedykowany papier w formule OPTIK, który zapewnia doskonałe wrażenia w trakcie pisania, ponieważ atrament z długopisów oraz innych przyborów nie przebija się na drugą stronę kartki, a sam papier jest idealnie biały, miękki, jedwabisty w dotyku i wytrzymały.

☝️Studenci preferują w głównej mierze zeszyt Oxford A4 60 kartek. Każdy zeszyt Oxford A4 60 kartek posiada certyfikat EU-Ecolabel.

Zeszyty Oxford A4 w kratkę lub linie

Producent marki Oxford posiada w swojej ofercie także praktyczne, wysokiej jakości modele, w tym:
zeszyt A4 Oxford w kratkę 60 kartek oraz zeszyt A4 w linie Oxford dostępne w różnych kolorach.

Zarówno zeszyt Oxford A4 kratka, jak i zeszyt w linie A4 Oxford są najczęściej wyposażone w wytrzymałe, kartonowe, laminowane okładki.
Każdy Oxford A4 zeszyt kratka oraz zeszyt Oxford linia A4 może przydać się także w zaciszu domowym. Zeszyt A4 w kratkę Oxford perfekcyjnie nadaje się do tworzenia ważnych zapisków, np. w działach handlowych.

Z kolei zeszyt w linie Oxford A4 przyda się w szczególności najmłodszym podczas nauki pisania. Zarówno Oxford zeszyt A4 kratka, jak i zeszyt A4 Oxford linia występują również jako forma brulionu.
Zeszyty Oxford A4 kratka są coraz bardziej popularne w linii Open Flex.
Specjalne rowki na grzbietach sprawiają, że Oxford zeszyty A4 kratka po otwarciu leżą na podłożu idealnie płasko.
Okładka z wodoodpornego polipropylenu, odporna na zadrapania i podarcie to jedna z cech wyróżniających także inne modele, w tym zeszyt Oxford A4 linia.

 

Zeszyty Oxford A4 zestaw

➡️Każdy zeszyt, w tym zeszyt Oxford A4 linia i kratka, to nie tylko elementy ułatwiające sporządzanie zapisków, ale również przydatne gadżety, które wyróżniają się odpowiednią, modną kolorystyką.
Możemy zakupić je w rozmaitych zestawach kolorystycznych, gdzie każda sztuka z osobna będzie przeznaczona do czegoś zupełnie innego.

➡️W przypadku uczniów różnorodność zeszytów może zostać przypisana określonym nazwom szkolnych przedmiotów, jakich dzieci uczą się podczas edukacji.
Jesteśmy zdania, że jest to doskonały wybór dla pasjonatów prostych oraz funkcjonalnych rozwiązań.

Zeszyty Oxford A4 cena

Wiemy już jak przydatny może stać się zeszyt Oxford A4. Cena uzależniona jest najczęściej od modelu z danej kolekcji oraz ilości kartek, jaka przypisana została poszczególnym egzemplarzom.
Wymiary w przypadku formatu A4 to 21x30 cm. Możecie Państwo bez problemu zakupić je w naszym sklepie.