OXFORD

Zeszyty i artykuły papiernicze marki Oxford – dlaczego warto je wybrać

Marka Oxford to europejski lider w temacie zeszytów oraz notatników. Ponad stuletnia obecność na rynku oraz ogrom doświadczenia przyciąga do siebie mnóstwo użytkowników.
Chyba każdy z nas kojarzy zeszyty lub inne produkty opatrzone logo Oxford. Oprócz dużej popularności i możliwości zakupu produktów tej marki praktycznie wszędzie, artykuły te mogą się również pochwalić najwyższą jakością z możliwych, dostępnych na rynku.

➡️Oxford z roku na rok udoskonala swoje produkty, ale również poszerza swój asortyment, wszystko po to, żeby móc dotrzeć do jak najszerszej grupy odbiorców – uczniów, studentów, pracowników biur, kadry menadżerskiej, ale również dla osób, które używają artykułów papierniczych na co dzień, w domu.
Oxford stawia przede wszystkim na jakość oraz innowacyjne, ale także praktyczne rozwiązania, które są pomocne w usprawnieniu nauki oraz pracy.

Dążenie do zaspokojenia potrzeb klientów i wprowadzanie jak najlepszych dla nich rozwiązań oraz nowych produktów to cel marki, który pokazuje, że na pierwszym miejscu zawsze jest konsument oraz indywidualne do niego podejście.
Dodatkowo, Oxford jest pierwszą i jedyną marką, która wprowadziła kołonotatniki oraz bloki do flipcharta ze specjalną liniaturą z tagami oraz aplikację, która pozwala na mobilne skanowanie, zapisywanie i udostępnianie innym swoich notatek i zapisków.

➡️Oprócz tych ciekawych i nowoczesnych rozwiązań, warto zdecydować się na artykuły piśmiennicze Oxford chociażby ze względu na unikalny papier premium Optik Paper, który znajdziesz w zeszytach i notatnikach tej marki. 

     

Oxford Polska – historia firmy

Historia marki Oxford rozpoczyna się już w 1864 roku w Caen. Założycielami firmy jest rodzina Hamelin i do czasów dzisiejszych należy ona właśnie do Grupy Hamelin. W latach 1962-1963 marka Oxford opracowała i wprowadziła na rynek pierwszy kalendarz szkolny.
W tych samych latach zaprojektowała również nowy rodzaj papieru – Optik Paper. Jest to najwyższej jakości papier premium, który zapewnia użytkownikom niesamowite wrażenia podczas pisania.

➡️Papier ten jest śnieżnobiały, aksamitny w dotyku oraz wysoce odporny na rozdarcie. Podczas pisania tusz nie przesiąka przez kartkę. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów charakterystycznych firmy Oxford.
W 2001 roku marka wprowadza przełomowe rozwiązanie – pierwsze na rynku notatnik oraz kalendarz z opcją elektronicznej obsługi. Dwa lata później, Oxford wprowadza dwie gamy produktów, które przeznaczone są dla profesjonalistów.

Firma opatentowuje notatniki Meetingbook i Organiserbook, które na swoich końcach posiadają zintegrowaną teczkę na dokumenty. W 2007 roku Oxford wprowadza na rynek artykuły OpenFlex, czyli elastyczne zeszyty w polipropylenowych okładkach.
Są one wyjątkowo odporne na rozdarcia oraz trwałe. W następnych latach, Oxford pozostaje przy swoim kreatywnym podejściu oraz nowoczesnych technologiach i stwarza bezpłatną aplikację Scribzee, która dodaje odręcznym notatkom cyfrowej mocy.

➡️Pozwala ona na łatwe i wygodne zapisywanie, skanowanie i odszukiwanie ręcznie tworzonych notatek. Dodatkowo, w aplikacji dostępna jest opcja tworzenia i skanowania fiszek. Jest to świetna alternatywa dla nauki angielskiego, który jest niezbędny w dzisiejszych czasach.
Cała historia marki Oxford wskazuje na wysokie zaangażowanie firmy wobec użytkowników oraz nowoczesne podejście do nauki oraz pracy. 

      

Oxford – sklep, któremu można zaufać

Marka, której można zaufać – tymi słowami śmiało można opisać Oxford, ponieważ od wielu lat istnieje na rynku i zyskała już ogrom zwolenników. Dzięki stałemu rozwojowi, ale równocześnie pozostawaniu przy najwyższych wartościach, marka jest znana oraz uwielbiana.
Oxford głęboko wierzy, że pismo odręczne oraz tworzenie notatek jest niezbędne w nauce oraz dla zachowania otwartości umysłu.

Firma wierzy, że edukacja ma ogromne znaczenie dla ludzi w każdym wieku oraz w to, że każdy zasługuje na najlepsze narzędzia, które są w niej niezbędne.
Marka chce połączyć papierowe produkty razem z cyfrową technologią. Jest to jednoczesne sięgnięcie do korzeni, ale również innowacyjne myślenie. 

     

Organizery marki Oxford

Oprócz zeszytów i notatników, marka Oxford posiada wiele innych, świetnych produktów, które są niezbędne w szkole, pracy oraz domu.
Warto zatrzymać się przy organizerach, które są absolutnie podstawowym przedmiotem, pozwalającym na prawidłowe uporządkowanie dokumentów.

Jeśli nie potrafisz utrzymać porządku w szafce lub na biurku, z odsieczą przychodzi organizer marki Oxford, dzięki któremu dokumenty i notatki nie będą już rozrzucone po całym blacie.
Oprócz klasycznych organizerów, polecamy zapoznać się z ofertą segregatorów oraz teczek Oxford, które równie dobrze sprawdzą się do przechowywania kartek, rachunków lub innych ważnych papierów.  

         

Bloki techniczne marki Oxford

Pewnie już wiesz, że marka Oxford opatentowała papier naprawdę wysokiej jakości. Oprócz wykorzystania go w zeszytach, firma posiada w swojej ofercie bloki rysunkowe oraz techniczne, które są niezbędne do wyprawki szkolnej na lekcje plastyki.
Świetnie sprawdzą się również dla profesjonalistów, którzy rysują oraz malują. Marka Oxford posiada także bloki artystyczne do rysowania w wersji klasycznej oraz premium.

Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, w zależności od tego, do jakiego celu chce przeznaczyć papier.
W ofercie naszego sklepu znajdziesz następujące bloki z kartkami marki Oxford:
blok rysunkowy,
blok techniczny,
blok do malowania

     

Bruliony marki Oxford

Kultowym produktem marki Oxford jest brulion – przez lata istnienia, marka wypuściła wiele rodzajów brulionów, wśród których każda osoba, nawet najbardziej wymagająca, znajdzie coś dla siebie.
Od najbardziej klasycznych, przedmiotowych brulionów po designerskie i atrakcyjne produkty, które przyciągają swoim niezwykłym wyglądem.

➡️W zależności od potrzeb, marka oferuje bruliony różnej wielkości: format A4, format A5 oraz format A4.
Dodatkowo, każdy model brulionu jest dostępny w wielu wersjach pod względem ilości kartek. Dzięki możliwości wyboru, możliwe jest indywidualne dopasowanie do potrzeb klienta.

Niektóre z brulionów posiadają papier premium Optik Paper oraz okładkę soft touch, która jest niezwykle przyjemna w dotyku.
W naszym sklepie internetowym posiadamy następujące rodzaje brulionów marki Oxford:
brulion Oxford A4,
brulion Oxford A5.

Każdy z nich jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych oraz różnej ilości kartek w danym brulionie. 

     

Kołonotesy i kołozeszyty marki Oxford

Kołonotatniki oraz kołozeszyty to wyższy poziom użytkowania. Kołozeszyt, inaczej zwany zeszytem na spirali to odmiana zeszytu, który posiada po boku ruchome kółeczka lub spiralę, które pozwalają na łatwe i szybkie wyrywanie kartek.
Kółka są wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego, w zależności od modelu. Dzięki temu, że kartki posiadają specjalne dziurki, można je wygodnie wpiąć do segregatora.

Korzystanie z kołozeszytu jest o wiele wygodniejsze niż w przypadku klasycznego zeszytu, ponieważ nie trzeba martwić się o zszywanie czy sklejanie kartek.
Dodatkowo, dzięki spiralce, kartkę można obrócić o 360 stopni, złożyć zeszyt i pisać w komfortowy sposób, nawet bez biurka czy podstawki.

☝️Firma Oxford posiada w asortymencie kołozeszyty oraz kołonotatniki o różnych wymiarach, kolorach oraz wzorach.
Dodatkowo, sam możesz zdecydować czy wybierzesz kołozeszyt gładki, czy taki w linię lub kratkę. 

          

Szkicowniki marki Oxford

➡️Kolejnym produktem skierowanym w stronę profesjonalistów są szkicowniki. Dzięki papierowi najwyższej jakości, szkicowniki Oxford są jednymi z najlepszych produktów do rysowania i malowania.
Idealnie sprawdzą się do rysowania ołówkami, węglem, pastelami, cienkopisami czy długopisami. Oprócz tego, że papier w szkicownikach jest niezwykle wytrzymały oraz odporny na ścieranie gumką, po spełnieniu swojego zadania nadaje się do recyklingu.

➡️Marka Oxford, oprócz jakości, stawia również na świetny wygląd, ponieważ szkicowniki są oprawione w eleganckie, skórzane okładki.
Jeśli preferujesz wygodę, polecamy wybór szkicownika na kółkach, który pozwala na swobodne obracanie stron i ich wyrywanie. 

        

Kalendarze marki Oxford

Obowiązkowym produktem każdego ucznia, studenta i dorosłego człowieka powinien być kalendarz, dzięki któremu można łatwo zaplanować swój plan dnia, tygodnia oraz miesiąca. Dzięki temu nie zapomnisz o ważnym wydarzeniu, wizycie u lekarza lub innej, istotnej kwestii.
Marka Oxford może pochwalić się kilkoma wersjami kalendarzy. Każda kolekcja posiada swój unikalny wygląd, który jest zaprojektowany z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół.

☝️Wysoka jakość papieru, po którym pisze się niezwykle komfortowo oraz wytrzymała i odporna na uszkodzenia, piękna okładka, dają połączenie idealne.