Stojak na ulotki

Stojak na ulotki jest szczególnie przydatny jako element wyposażenia w firmach, czy na targach. Efektowna ekspozycja ulotek promujących daną markę to klucz do sukcesu każdego, dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Do prezentacji dokumentów warto zaopatrzyć się również w tablicę ścienną. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. stojaki zarówno do jedno, jak i dwustronnej ekspozycji ulotek.

Stojak na katalogi

Ekspozytor na katalogi to równie przydatny gadżet, który pozwala na perfekcyjną prezentację materiałów reklamowych w firmie. W naszej ofercie jest dostępny m.in. stojak na katalogi A4, w tym prezenter ścienny. Stojak na katalogi to doskonałe narzędzie marketingowe oraz bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy dążą do wyróżnienia swojej marki na tle innych. Ponadto ekspozytor na katalogi cechuje się dużą estetyką oraz prostotą, dzięki czemu jest uniwersalnym produktem wartym uwagi.

Stojak na ulotki A5

Oprócz standardowych stelaży reklamowych, oferujemy także stojak na ulotki A4 oraz A5. Warto wziąć pod uwagę także stojak na ulotki A6 – idealny wybór będzie zależał od preferencji. Ciekawym rozwiązaniem są stojaki z plexi. Wykonane ze szkła akrylowego, cechujące się wysoką przepuszczalnością światła oraz niezwykłą trwałością. Stand na ulotki przyda się wszystkim chcącym zabłysnąć nie tylko podczas wizyt gości i kontrahentów, ale i w czasie np. targów branżowych czy prezentacji firmowych.