Segregator ringowy

Segregator ringowy stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie porządek w papierach. Poprzez wykorzystanie tego akcesorium biurowego, możemy uporządkować nie tylko rachunki, czy korespondencję, ale i ważną dokumentację oraz faktury.
Taki segregator będzie niezastąpiony w każdym biurze zaraz obok długopisów czy notatników.

Segregatory ringowe rozmiary

Najpopularniejszy i najbardziej pożądany jest bez wątpienia segregator ringowy A4. Takie segregatory ringowe były jednymi z pierwszych, jakie pojawiły się na rynku akcesoriów biurowych.

Z czasem były one ulepszane o innowacyjne technologie, które znacząco ułatwiały obchodzenie się z nimi. Doskonałym przykładem będzie wyposażenie segregatora w mechanizm dźwigniowy.
Segregator ringowy to produkt, który swoje zastosowanie znajduje przede wszystkim archiwizowaniu dokumentacji różnych formatów.
Poręczny oraz coraz częściej pozyskiwany jest również segregator ringowy A5 oraz segregator ringowy B5.

Mechanizm ringowy segregator

➡️Segregator ringowy najczęściej wykonany jest z polipropylenu. Jak już wspomnieliśmy, umożliwia przechowywanie różnorodnych dokumentów, a także koszulek ułatwiających segregację.
Można stosować w nim także specjalne przekładki, dzięki czemu dokumenty przechowywane w koszulkach nie będą zasłaniały ważnych indeksów.
Wśród tych segregatorów, wymienić możemy kwalifikację np. ze względu na ilość ringów, czyli otworów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
segregator 2 ringowy,
segregator 3 ringowy,
segregator 4 ringowy,
segregator 6 ringowy.

Wśród nich znajdują się zarówno ➡️segregator A4 3 ringowy, segregator A4 4 ringowy, jak i segregator A5 4 ringowy.
Dla nieco bardziej wymagających mamy dostępne również inne modele, takie jak: ➡️ tradycyjny 6 ringowy segregator, segregator A5 6 ringowy, czy segregator A5 2 ringowy.