Bibuła marszczona

Bibuła marszczona to jeden z wielu produktów ozdobnych, przy wykorzystaniu którego można stworzyć wiele rozmaitych dekoracji. Nadaje się także do stosowania jako wypełniacz do paczek.
Jest bardzo lekka i dostępna w różnych kolorach i wzorach, takich jak np. kropki, paski czy elementy kwiatowe.

Kolorowa bibuła marszczona

Marszczona bibuła stanowi doskonałą bazę do tworzenia pięknych, trójwymiarowych elementów dekoracyjnych, takich jakL kwiaty, kokardy, czy gwiazdy.

Bibuła marszczona przyda się również jako akcesorium podczas zajęć plastycznych w szkole. Będzie doskonałym uzupełnieniem wyprawki zaraz obok piórnika, zeszytów i kredek.
Wycinanie rozmaitych wzorów nie tylko pobudzi wyobraźnię dziecka, ale i zachęci je do twórczego wykonywania zadań. Idealnie nada się do tego bibuła marszczona.
Gramatura
tego przedmiotu waha się od 30 g./m2 do nawet 80 g./m2.

Marszczona bibuła na dekoracje

Marszczona bibuła dekoracyjna nazywana inaczej karbowaną, to wyrób papierniczy przeznaczony w głównej mierze do wykonywania elementów ozdobnych.
Bibuła marszczona do dekoracji jest produkowana z papieru o stosunkowo niskiej gramaturze oraz niejednolitej strukturze. Taka formuła sprawia, że marszczona bibuła do dekoracji jest lekka, a ponadto posiada doskonałe właściwości absorpcyjne.

Najczęściej bibuła dekoracyjna marszczona jest wykorzystywana podczas prac plastycznych w szkołach. Znajduje także zastosowanie w domu oraz w biurze. Jedno z ciekawszych przypisuje się tworzeniu dekoracji kwiatowych.
Aby wykonać te ozdoby z bibuły, potrzebnych będzie ok. 5-7 arkuszy. Im jest ich więcej, tym nasz kwiat będzie miał więcej płatków.

Bibuła marszczona do wyrobu sztucznych kwiatów dostępna jest w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie. Oprócz niej, będą nam potrzebne: nożyczki, cienki drucik, ołówek oraz linijka.
Bibuła marszczona do kwiatów może stanowić inspirację do stworzenia innych elementów dekoracyjnych. Wystarczy tylko trochę wyobraźni.

Bibuła marszczona kolory

➡️Kolorowa marszczona bibuła będzie idealnym uzupełnieniem wśród dekoracji prezentowych. Możemy z niej wykonać ozdobną kokardę, kwiaty, czy chociażby jedyną w swoim rodzaju wstążkę karbowaną.
➡️Kolorowa marszczona bibuła do dekoracji jest idealna do wszelkich prac manualnych, które są uwielbiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. My polecamy szczególnie zestaw bibuła marszczona mix 10 kolorów. Jest to uniwersalny komplet przeznaczony niemal na każdą okazję.

Marszczona bibuła kolorowa będzie także ciekawą alternatywą dla dziewczynek, chcących na chwilę zmienić nieco kolor włosów – np. na Halloween czy zabawę karnawałową. Wystarczy kawałek bibuły owinąć wokół pasma włosów i zwilżyć całość wodą, pozostawiając na kilka minut.
Efekt pasemek gwarantowany. Bibuła marszczona mix będzie do tego zabiegu wprost idealna.

Bibuła marszczona producent

Jedną z najczęściej wybieranych jest bibuła marszczona Happy Color. Dostępna w wielu kolorach – od pastelowych po intensywne. To wysokiej jakości bibuła sprzedawana w rolkach.
Sprawdzi się doskonale zarówno podczas zajęć plastycznych w szkole, jak i przy wykonywaniu dekoracji na święta, czy podczas ozdabiania paczek z prezentami.

☝️Niska cena w połączeniu z jakością wykonania stanowią gwarancję zadowolenia.