Zakreślacze Stabilo Wszystkie Kolory

Zakreślacze Stabilo do notatek to przede wszystkim w pełni uniwersalne akcesoria biurowe.
Można je wykorzystać zarówno do podkreślania ważnych dla nas informacji, jak i do kolorowania. Wypełnienie występuje w formie tuszu produkowanego na bazie wody, zapobiegając wysychaniu końcówki zakreślającej.

Zakreślacze Stabilo zestaw

Przybory biurowe to akcesoria, które przydadzą się każdemu – niezależnie od wieku.Znajdziemy wśród nich nie tylko zeszyty i bloki, ale także różnego rodzaju narzędzia do pisania.

Możemy tutaj wymienić np. mini zakreślacze pastelowe. Wśród przydatnych gadżetów znajdują się także zakładki indeksujące, karteczki samoprzylepne, czy np. klipsy do dokumentów.
Wracając do tematu zakreślaczy, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim rodzaj oraz ilość kolorów dostępnych w zestawie.

My polecamy szczególnie markę Stabilo, wyróżniając:
zakreślacze Stabilo 8 sztuk 
zakreślacze Stabilo 15 kolorów.

☝️Powyższe zestawy są jednymi z najkorzystniejszych zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym. Każdy zakreślacz Stabilo  wyróżnia się unikatowym designem oraz kultowym fluorescencyjnym kolorem.

Zakreślacze Stabilo pastelowe  

Dzięki technologii Anti-Dry-Out zakreślacz Stabilo pastelowy poradzi sobie świetnie nawet do czterech godzin bez zatyczki, co oznacza, że nie zaschnie nam podczas braku użytkowania.

W sprzedaży mamy dostępne następujące kombinacje:
➡️zakreślacze Stabilo pastelowe 4 sztuki              
➡️Stabilo zakreślacze pastelowe 6 sztuk,
➡️zakreślacze pastelowe Stabilo 15 sztuk.

Warto wiedzieć, że Stabilo Boss zakreślacze pastelowe składają się z mocnej konstrukcji oraz wysokiej jakości, które gwarantują długą żywotność końcówek zakreślających.
Dużą popularność zyskały także zakreślacze pastelowe Stabilo mini, które zmieszczą się wszędzie i będą zawsze dostępne pod ręką.

Zakreślacze Stabilo na sztuki

Wszystkie kolory zakreślaczy Stabilo możecie Państwo zdobyć poprzez zakup na sztuki. W naszej ofercie dostępne są różne kolory tych narzędzi piśmienniczych.
☝️Wybór takiej opcji będzie idealny dla osób, które mają swój ulubiony kolor i chcą zrobić zapasy materiałów biurowych, aby przez dłuższy czas nie martwić się „stanem magazynowym” np. w miejscu pracy.   

Zakreślacze Stabilo neon

Kolejną ciekawą alternatywą będą zakreślacze Stabilo w neonowych odcieniach. Są to nowoczesne przybory o stylowym kształcie miękkiej tubki.
Każdy posiada ściętą końcówkę o średnicy 5 mm., pozwalającą na precyzyjne zaznaczanie tekstu np. w notatkach.

➡️Jeśli jednak lubimy tradycyjne rozwiązania, neonowe zakreślacze Stabilo dostępne są również w tradycyjnej, płaskiej obudowie, która stała się absolutnym bestsellerem na rynku artykułów biurowych.