Teczki na dokumenty plastikowe

Jeżeli potrzebujecie Państwo odpowiedniej teczki np. na druki akcydensowe, dzięki którym możliwe jest estetyczne i rzetelne prowadzenie dokumentacji, to warto wziąć pod uwagę teczki plastikowe.
Na szczególne uznanie zasługuje teczka z gumką, która odpowiednio zabezpieczy potrzebne dokumenty i papiery – np. firmowe.

Teczka plastikowa

Plastikowa teczka na dokumenty powinna być wyposażona w ergonomiczne zapięcie zabezpieczające dokumenty. Bardzo praktyczna jest teczka plastikowa na dokumenty z etykietą opisową na grzbiecie❗️
➡️W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne teczki, które nadadzą się zarówno do przechowywania i przenoszenia różnorodnej dokumentacji.

Teczka plastikowa A4 z gumką

Teczka na dokumenty A4 plastikowa nadaje się zarówno do przechowywania dokumentów, jak i akcesoriów biurowych, takich jak np. notatniki biurowe.
Bardzo praktycznym rozwiązaniem będzie wybór teczki plastikowej na zatrzask, która znacznie ułatwi transport zawartości z miejsca na miejsce.

Teczka z gumką Esselte

Na szczególną uwagę zasługuje teczka lakierowana z gumką Esselte wykonana z mocnego modelu kartonu o grubości 400 g/m², barwionego i lakierowanego z zewnętrznej strony.
☝️Teczka z gumką Esselte A4 posiada trzy zakładki, chroniące dokumenty przed wypadaniem. Warto posiadać ten model teczki w swoich zasobach – zarówno w biurze, jak w i domu.

Teczka Leitz

Polecamy również teczkę Leitz Vivanto, która wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz chromowanym ornamentem, tworzącym unikatowy styl tej teczki.
Leitz teczka wykonana została z najwyższej jakości nowej generacji polipropylenu, który jest bardzo wytrzymały i odporny na zniszczenia.

➡️Jest to kolejny model teczki na dokumenty, który warto zakupić w naszym sklepie.