Nożyczki dla leworęcznych

Nożyczki przeznaczone dla osób leworęcznych posiadają odwrócone ostrza, w których górne biegnie od uchwytu z lewej strony.
Dzięki temu rozwiązaniu osoba leworęczna ma zdecydowanie większą kontrolę nad posługiwaniem się nimi. Poza tym,
nożyczki te zostały wyposażone w ergonomiczne uchwyty, które różnią się od tych występujących w nożyczkach tradycyjnych.

Nożyczki dla osób leworęcznych

Nożyczki dla leworęcznych znajdują się w naszej ofercie. Ich szczególną zaletą jest wyprofilowana rączka, która zapewnia pełen komfort podczas wykonywania zabiegów cięcia.

Z kolei zaokrąglone końce ostrzy ze stali nierdzewnej gwarantują łatwość użycia. Przypominamy, że nożyczki leworęczne posiadają obrócone ostrza. Oznacza to, że górne ostrze jest rozłożone od uchwytu z lewej strony. Dzięki temu osoba leworęczna ma większą kontrolę nad ich użyciem.
Nożyczki dla leworęcznych
bardzo często posiadają gumowe uchwyty, co jest ich olbrzymią zaletą.

➡️Cena uzależniona jest zarówno od producenta, jak i wielkości (rozmiaru) nożyczek.

Nożyczki dla leworęcznych dzieci

Nożyczki dla dzieci leworęcznych wyposażone są bardzo często specjalny odbojnik, który powoduje powrót do pozycji otwartej po każdym zaciśnięciu.
Ergonomia i bezpieczeństwo – tym właśnie charakteryzują się nożyczki dla leworęcznego dziecka.

➡️W naszej ofercie znajdziecie Państwo również modele, których ostrza udekorowane są kolorowym nadrukiem, co dodatkowo zachęca do zabawy.
Nożyczki leworęczne dla dzieci mogą występować również z plastikową rękojeścią, która idealnie dopasowuje się do dłoni maluchów.

☝️Warto mieć je w swoich zasobach. Przydadzą się nie tylko podczas zajęć z plastyki, ale i podczas zabaw plastycznych w domu.