Tablica korkowa

Tablica korkowa to bardzo przydatne akcesorium, które sprawdzi się idealnie zarówno:
✅w biurze, jak i
✅w domu, czy
✅w placówkach oświatowych. Jest ona niezastąpiona do przechowywania ważnych notatek oraz zapisków w widocznym miejscu i łatwo dostępnym miejscu. Warto także zaopatrzyć się w akcesoria niezbędne do tablicy korkowej, np. pinezki.

Tablice korkowe

Tablica korkowa na ścianę jest uniwersalnym akcesorium. Możemy na niej umieścić nie tylko niezbędne notatki czy ważne informacje, ale także pamiątkowe zdjęcia, które ozdobią każde wnętrze.
⭐Zdjęcia na tablicy korkowej mogą stanowić także piękny prezent, który będzie pamiątką na lata.
⭐Tablice z korka produkuje się ze starannie wyselekcjonowanych elementów, dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe i lekkie.
⭐Baza korkowej tablicy wykonana jest z miękkiej płyty korkowej porowatej o grubości pozwalającej na wielokrotne wbijanie w nią rozmaitych pinezek.

➡️W naszej ofercie jest dostępna tradycyjna tablicakorkowa
✔️w drewnianej ramie, jak i również
✔️tablica korkowa w ramie aluminiowej, która wyróżnia się stabilnością oraz wysoką trwałością.

Taka tablica to idealny wybór do biur, instytucji publicznych oraz placówek oświatowych, w których korzystać będzie z niej duża liczba osób. Rama aluminiowa nadaje tablicy elegancki i reprezentacyjny wygląd, który szczególnie sprawdzi się w nowoczesnych pomieszczeniach.

Tablica korkowa duża

Przy wyborze idealnej tablicy korkowej należy wziąć pod uwagę fakt, że jej wymiary dotyczą powierzchni korkowej, która jest liczona wraz z obramowaniem. Szerokość profilu tablicy jest uzależniona od materiału, z jakiego został on wykonany. W naszej ofercie znajdziecie Państwo dużą tablicę korkową, a także tablicę korkową na wymiar. Mamy dostępne następujące wymiary tablic korowych:

✅tablica korkowa 120x90,
✅tablica korkowa 90x60,
✅tablica korkowa 60x90,
✅tablica korkowa 150x100.

Duża tablica korkowa będzie odpowiednia do większych biur oraz gabinetów, jak i również do przedszkoli oraz szkół.

Tablica korkowa mała

Z kolei do niewielkich przestrzeni idealnym rozwiązaniem będzie mała tablica korkowa. Ten rodzaj powinien łączyć w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. Jest to szczególnie istotne z punktu widzenia np. pokoi dziecięcych.
Tablica korkowa mała będzie w tym wypadku strzałem w 10-tkę. Można wykorzystać ją także w domowej kuchni, gdzie służyć będzie jako przepiśnik, czy chociażby miejsce na przypięcie tygodniowego harmonogramu domowników, bądź listy zakupów.