Segregator Esselte Vivida

W każdym, dobrze zorganizowanym biurze jednym z elementarnych składników wyposażenia jest segregator. W naszej ofercie znajdziecie Państwo renomowane segregatory Esselte Vivida oraz inne materiały biurowe, niezbędne do właściwego funkcjonowania w pracy.

Oferowane przez nas segregatory wyróżniają się różnorodnością barw oraz rozmiarów, które można dobierać w zależności od upodobań.

Segregatory Estelle model Vivida

Popularnym oraz wartym uwagi będzie z pewnością segregator Esselte Vivida w rozmiarze A4. Jest to wysokiej jakości, wytrzymały segregator do użytku zarówno biurowego, jak i domowego.
Występuje w intensywnych kolorach, prezentując atrakcyjny styl modelu VIVIDA.

Segregator ringowy Esselte Vivida jest z dwóch stron sklejony folią polipropylenową, która zapewnia zwiększoną odporność na wilgoć oraz inne szkodliwe czynniki.
Standardowy mechanizm z ringami w kształcie kół, zapewnia łatwe przekładanie dokumentów, które mogą znajdować się również w przezroczystych koszulkach.

☝️Na grzbiecie segregatora dostępna jest specjalna kieszeń z wymienną etykietą (do łatwego opisu zawartości). Wszystkie segregatory Esselte znajdziecie w naszej ofercie.