Teczka z rączką

Teczki z rączką dostępne są w różnych wzorach i kolorach, które przeznacza się przede wszystkim do przechowywania dokumentów oraz rysunków.
Ułatwiają nie tylko transportowanie zawartości, ale również odpowiednio zabezpieczają ją przed zalaniem, zabrudzeniami oraz zagięciami.

Teczka sztywna z rączką będzie również idealna do przechowywania notatek oraz akcesoriów biurowych/szkolnych.

Teczki tekturowe z rączką

Teczka z rączką to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie porządek, a dokumenty oraz istotne papiery chcą mieć zawsze w zasięgu ręki. Teczka tekturowa z rączką sprawdzi się zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

➡️W naszej ofercie dostępna jest m.in. teczka kartonowa z rączką stworzona z myślą o najmłodszych, której motywem przewodnim są przede wszystkim kolorowe wzory oraz postaci z bajek.
Taka teczka twarda z rączką sprawdzi się podczas zajęć szkolnych np. na zajęciach z plastyki lub techniki. Teczka z rączką z nadrukiem najczęściej sprzedawana jest w formacie A4, ponieważ jest to uniwersalny model pod względem wymiarów.

Teczki kartonowe z rączką zamykane są zwykle na specjalny klips, który zabezpiecza przed otwarciem, chroniąc tym samym zawartość.
Teczka pudełko z rączką
wykonana jest zazwyczaj z twardej tektury o grubości od 2 mm – 4 mm.

➡️W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo różne wzory i kolory takich teczek, w tym klasyczne modele, takie jak: teczka z rączką biała oraz teczka z rączką czarna.
Są to bardzo funkcjonalne akcesoria, które dobrze chronią wszelkie dokumenty przed zniszczeniami. Każda teczka papierowa z rączką stanowi pewnego rodzaju organizer, który ułatwia zmieszczenie we wnętrzu nawet grubego brulionu A4 na spirali, czy piórnika tuby wraz z wyposażeniem.

Teczka z rączką, na której znajduje się nadruk idealnie sprawdzi się jako designerski gadżet, który urozmaici niemal każdą stylizację. Cena teczki z rączką nie jest wygórowana.
Zależy w głównej mierze od kolorystyki, wzorzystości oraz od producenta.

Teczki z rączką dla dzieci

Teczka z rączką dla dzieci posiada ergonomiczne i wygodne trzymanie, które nie męczy małych dłoni. W naszej ofercie dostępne są różne modele kolorystyczne.
Posiadamy zarówno teczkę z rączką dla chłopca, jak i teczkę z rączką dla dziewczynki. Wszystkie przykuwają dziecięcą uwagę. Motywy bajkowe to jednak absolutny bestseller, cieszący się największym zainteresowaniem wśród najmłodszych.

Teczka szkolna z rączką przyda się w szczególności jako gadżet niezbędny do transportowania prac plastycznych, które powstają przy użyciu kredek, farbek, bądź flamastrów.
Do takiej teczki tekturowej z rączką dla dzieci można bez problemu włożyć zarówno malowidła i rysunki, jak i przybory do pisania, malowania oraz rysowania.

☝️Teczka z rączką do szkoły jest bardzo przydatnym elementem wyposażenia każdego ucznia.

Teczki z rączką formaty

Najczęściej wyszukiwana i najbardziej uniwersalna jest teczka z rączką A4. Posiada ona wiele zastosowań – w tym wygodę transportowania zawartości.
To właśnie tego rodzaju teczka A4 z rączką będzie idealna do przechowywania rysunków, notatek oraz innych dokumentów. Korzystają z niej zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i studenci oraz pracownicy biurowi, którzy często wyjeżdżają na spotkania z klientami.

Kolejnym modelem jest teczka A3 z rączką. To jeden z tych artykułów, który bez wątpienia docenią dorośli, a w szczególności studenci kierunków plastycznych.
Teczka z rączką A3 to funkcjonalny i wielozadaniowy produkt, który z powodzeniem sprawdzi się zarówno na uczelni, jak i w biurze konstrukcyjnym, gdzie bardzo ważne jest przechowywanie oraz transportowanie dokumentacji technicznej.
Teczki A3 z rączką będą idealnym wyposażeniem dla studentów ASP, którzy niemal każdego dnia transportują swoje prace z miejsca na miejsce.

➡️W naszej ofercie znajdziecie również inne modele, w tym teczkę z rączką w formacie B4, która przyda się do przechowywania oraz przewożenia dokumentów, sporządzanych w nieco mniejszym formacie.
Jest to teczka bardzo wygodna w użytkowaniu, a towarzyszące jej kolorowe okładki dbają o estetykę.

Teczki na dokumenty z rączką

Teczka na dokumenty z rączką to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie ład i porządek. Teczka biurowa z rączką pokryta jest zazwyczaj folią polipropylenową, która jest jednym z dwóch najbardziej rozpowszechnionych tworzyw sztucznych. Należy do grupy materiałów termoplastycznych.
Jest to tworzywo o najmniejszej gęstości spośród stosowanych na rynku opakowań polimerów. Teczki z rączką na dokumenty dostępne w naszej ofercie, wyróżniają się w głównej mierze wysoką jakością wykonania oraz nienaganną trwałością.

☝️Teczka z rączką na dokumenty jest odporna na pęknięcia, dzięki czemu stanowi doskonały organizer ochronny. W pełni zabezpiecza materiały, które wrzucono do jej środka.
Ochrona ta polega nie tylko na zapobieganiu wypadania produktów, ale i zabezpieczeniu ich przede brudem oraz wilgocią.
Teczki dostępne są w wielu różnych kolorach i wzorach – u nas każdy znajdzie coś dla siebie.