Farby plakatowe Astra

Farbki plakatowe Astra to jedne z najpopularniejszych modeli dostępnych na rynku artykułów plastycznych. Są gęste i hipoalergiczne, dzięki czemu w pełni bezpieczne dla dzieci.
To rodzaj farbek wodnych, które często są wykorzystywane przez przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych na lekcjach plastyki. Do równie popularnych farb zaliczane są akwarele.

Farby plakatowe marki Astra

Farby plakatowe Astra idealnie pokrywają papier, pozostawiając wyraziste barwy na bardzo długi czas. Można malować nimi nie tylko na papierze, ale i kartonie, drewnie, szkle, a nawet ceramice.

Astra farby plakatowe cechują się doskonałym kryciem. Posiadają również bardzo dobrą przyczepność, dzięki czemu są odporne na działanie światła oraz promieni UV, a po wyschnięciu prezentują piękne matowe kolory.
Farby Astra plakatowe zawdzięczają doskonałą jakość bardzo dobrym pigmentom i spoiwom, jakie używane są do produkcji, a także samej technologii produkcji.

Farby plakatowe Astra zestawy

Farby plakatowe Astra są sprzedawane najczęściej w formie różnych zestawów kolorystycznych, które składają się z 6, 8, 10, 12, a nawet 24 barw.

Farby te cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci. Ich szerokie zastosowanie zostało docenione niemal na całym świecie. Zestaw farb plakatowych doskonale sprawdzi się jako element uzupełniający szkolną wyprawkę. W naszej ofercie znajdziecie kilka z nich, w tym:

farby plakatowe Astra 6 kolorów,
farby plakatowe Astra 8 kolorów,
farby plakatowe Astra 10 kolorów,
farby plakatowe Astra 12 kolorów,
farby plakatowe Astra 24 kolory.

Jednym z najczęściej kupowanych zestawów farb plakatowych dla dzieci są Astra farby plakatowe 12 kolorów 20 ml, a także Astra farby plakatowe 8 kolorów.
Zakup odpowiedniego zestawu pozwoli pobudzić wyobraźnię oraz stworzyć wyjątkowe dzieła plastyczne.

Farby plakatowe Astra opinie

Farby plakatowe Astra doskonale nadają się do nauki malowania. Największą popularnością od lat cieszą się farby plakatowe sprzedawane w kubeczkach.
Ten rodzaj farb dla dzieci jest bardzo łatwo zmywalny nie tylko ze skóry, ale także z ubrań, co sprawia, że zabawa z nim jest dużo przyjemniejsza.

☝️Opinie dotyczące plakatówek Astra są bardzo pozytywne – szczególnie wśród rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

Farby plakatowe Astra cena

➡️W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne farby plakatowe Astra. Ceny różnią się w zależności od wybranego rodzaju czy zestawu. Uniwersalnym rozwiązaniem będą farby plakatowe Astra 12 kolorów.

☝️Cena jest bardzo atrakcyjna i zachęca do zakupu. Warto pamiętać, że wybierając farbki dla dzieci należy zwrócić szczególną uwagę na właściwości produktów.
Powinny być one przede wszystkim dostosowane do wieku oraz umiejętności dziecka.