EDDING

Historia marki Edding

Historia firmy Edding rozpoczęła się w 1960r. w Hamburgu. Równocześnie z podbojem serc fanów przez zespół The Beatles, dwóch kolegów z jednej szkoły - Carl-Wilhelm Edding i Volker Ledermann wypuścili swój debiutancki produkt, który ekspresowo stał się hitem – marker permanentny edding No. 1.
W późniejszych latach, asortyment firmy stale się rozrastał. W ciągu dziesięciu lat od rozpoczęcia biznesu, marka Edding sprzedała niemal sto milionów pisaków i flamastrów na całym świecie.

Po kilkunastu latach, koncern zaproponował kolejny topowy produkt – marker olejowy z tuszem, który świetnie działa nawet na ciemnych powierzchniach, ponieważ ma idealne krycie.
W kolejnych latach, firma stale rozbudowywała swój asortyment markerów specjalistycznych: do płyt CD, fug, do pisania na skórze lub ubraniach.

☝️W obecnych czasach firma Edding, oprócz markerów może pochwalić się innymi produktami w swojej ofercie, a cała produkcja opiera się na zasadach etyki oraz ekologii. 

     

Marka Edding w Polsce

W kwietniu 2022r. marka Edding otworzyła swoje własne biuro sprzedaży na rynek Polski w Warszawie. Pozwoli to na zbliżenie się firmy do polskich konsumentów oraz lepsze poznanie się.
Producent może zaproponować wiele produktów piśmienniczych, które świetnie sprawdzą się do biura, domu czy pracy.

Markery, kredki, cienkopisy oraz zakreślacze to niezbędniki, które powinny znaleźć się w każdym piórniku i szufladzie.
Ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie marki Edding pozwoliło na stworzenie najwyższej jakości artykułów, które cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników. 

        

Markery marki Edding

Marka Edding słynie ze swoich świetnych artykułów piśmienniczych, w których markery są na pierwszym miejscu pod względem popularności.
Ze względu na to, że marker permanentny był pierwszym produktem tej firmy, został on dopracowany pod każdym możliwym względem, po to, żeby stać się artykułem idealnym. Wśród wielu kategorii markerów Edding można znaleźć między innymi:
markery permanentny,
markery olejowe,
markery do tablic suchościeralnych,
markery do tkanin.

Markery Edding są polecane zarówno do domu, jak i pracy czy szkoły. Można z nich korzystać na własny, domowy użytek, ale świetnie nadadzą się również dla profesjonalistów – architektów czy budowlańców.
Artykuły te są stworzone z dbałością o każdy szczegół oraz są dopracowane pod kątem najwyższej jakości i przyjemności użytkowania. Wiele z markerów Edding jest odpornych na działanie alkoholu, a co za tym idzie, są niezwykle trwałe.

Dodatkowo, markery badane są pod kątem odporności na światło, nie musisz martwić się więc o wyblaknięcie markerów na konkretnych powierzchniach, które są narażone na promienie słoneczne.
Dzięki szerokiemu wyborowi markerów, możesz wybrać dla siebie ten, który sprosta Twoim, nawet najwyższym wymaganiom.

➡️W naszym sklepie internetowym dostępne są zarówno pojedyncze pisaki, jak i całe zestawy. Znajdziesz u nas wszystkie kolory markerów, jakie potrzebujesz: czarny, czerwony, biały, niebieski, zielony oraz żółty.
Dla jeszcze większego dobrania pisaka do konkretnego celu, możesz wybrać dowolną grubość końcówki piszącej – cienka, do precyzyjnych i dokładnych zadań lub grubsza dla lepszej widoczności.

☝️Wszystko po to, żebyś był jak najbardziej zadowolony podczas użytkowania markerów Edding

       

Markery permanentne marki Edding

Markery permanentne są stworzone do zadań specjalnych. Nadają się do pisania oraz znakowania prawie wszystkich dostępnych powierzchni – metalu, plastiku, szkła, papieru czy drewna.
Są wodoodporne oraz światłoodporne, dzięki czemu nie musisz martwić się o niekorzystne warunki pogodowe, na jaki może być narażony oznakowany pisakiem materiał.

Dodatkowo, markery permanentne Edding są produktami szybkoschnącymi oraz odpornymi na ścieranie. Większość z markerów nadaje się do ponownego napełnienia, co jest ekologicznym oraz ekonomicznych rozwiązaniem, ponieważ niweluje ilość odpadów oraz pozwala na zakup samego wkładu, a nie całego produktu.

Edding posiada w swoim asortymencie następujące rodzaje pisaków permanentnych:
marker niezmywalny do folii (w różnych kolorach oraz o różnej grubości końcówek piszących),
marker permanentny edding 300 (w różnych kolorach),
marker do klisz rentgenowskich,
marker do płyt,
marker do opon,
marker do tkanin,
marker do szkła.

Każdy z tych produktów cechuje wysoka jakość oraz duża trwałość na konkretnych powierzchniach. 

     

Markery olejowe marki Edding

Marka Edding posiada w swoim asortymencie dwa rodzaje markerów olejowych: połyskujące markery olejowe oraz klasyczne markery olejowe. Mają one niesamowicie dobre krycie na ciemnych, gładkich i transparentnych powierzchniach.
Są bardzo trwałe i wytrzymałe ze względu na tusz, który bardzo szybko schnie oraz jest wodoodporny. Dodatkowo, markery olejowe Edding mogą pochwalić się sporą wytrzymałością na wysokie temperatury, ponieważ niektóre z nich są odporne nawet w 1000 stopniach.

Markery Edding są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt, ponieważ nie posiadają w składzie ksylenu ani toluenu, które są szkodliwe oraz toksyczne.
Markery olejowe posiadają specjalny system pompujący – pisak wystarczy wstrząsnąć przed użyciem, zdjąć zatyczkę i docisnąć do powierzchni, którą chcemy oznaczyć. 

     

Cienkopisy marki Edding

Cienkopisy, które proponuje nam marka Edding świetnie nadają się do precyzyjnego pisania, szkicowania, rysowania oraz notowania.
Sam decydujesz, jaki cienkopis wybierzesz i do jakiego celu go przeznaczysz. Bardzo wysoka jakość wykonania cienkopisów sprawi, że zakochasz się w nich już od pierwszego użycia.

Szeroka gama kolorystyczna oraz możliwość wyboru dowolnego kształtu oraz grubości końcówki piszącej pozwalają na idealne dopasowanie do przyszłego użytkownika.

➡️Zapraszamy do zapoznania się z ofertą cienkopisów Edding, które są dostępne w naszym sklepie online. Posiadamy cienkopisy, które możesz zakupić pojedynczo, na sztuki lub w formie całych zestawów, w których znajdziesz wiele kolorów. 

    

Zakreślacze marki Edding

Kolorowe zakreślacze to niezbędnik każdego ucznia oraz studenta. Są idealne do oznaczania konkretnych wyrazów, fragmentów lub linijek tekstu w notatkach.
Równie dobrze sprawdzą się do tworzenia map myśli. Każdy student wie, że wszystko co istotne do nauczenia się, trzeba zaznaczyć na kolorowo – czasami konieczne jest więc zakolorowanie całej strony tekstu.

Z zakreślaczami Edding nie musisz martwić się o szybkie zużycie, ponieważ wystarczą one na zakreślenie długich linijek tekstu. Tusz w zakreślaczach jest stworzony na bazie wody i dostępny jest w wielu żywych, neonowych kolorach, które nie mają nic wspólnego z nudą i monotonią.
Większość z tych produktów nadaje się do ponownego uzupełnienia, tak samo jak w przypadku markerów. Ekonomia oraz ekologia w jednym, teraz jest to w modzie.

☝️Tak jak w przypadku innych artykułów piśmienniczych Edding, tak również zakreślacze można zakupić w całych zestawach lub jako pojedyncze produkty.