GODAN

Godan dekoracje

➡️ Marka Godan zachwyca gadżetami oraz dekoracjami przeznaczonymi na rozmaite okazje już od 1991 roku. Wieczór panieński, urodziny, Baby Shower, a może impreza karnawałowa? Z Godan każde przyjęcie będzie zorganizowane na wysokim poziomie.
W naszej ofercie znajdziecie m.in. Godan dekoracje imprezowe, wśród których wymienić można: balony, butle z helem do balonów, stroje karnawałowe i dodatki, artykuły na imprezy tematyczne, konfetti, bańki mydlane oraz maski karnawałowe.

Producent podkreśla, że jego oferta obejmuje tysiące kolorów, wariantów, wzorów, rozmiarów i stylów. Potrafimy dopasować się do stylistyki każdego przyjęcia i gustu każdego Klienta.
Godan
wyróżniają znakomite opinie oraz ogromny wybór artykułów i gadżetów imprezowych w różnych rozmiarach. Markę wyróżniają również niskie ceny, które połączone są z wysoką jakością wykonania.

 

 

Godan balony

➡️ Jednymi z najbardziej podstawowych akcesoriów dekoracyjnych są balony Godan. W ofercie znajdują się takie modele, jak: balony foliowe, lateksowe, balony na święta i okazje oraz rozmaite dodatki do balonów. Stanowią one nie tylko elementy dekoracyjne.
Są także doskonałym źródłem zabawy – szczególnie na dzieci. Odpowiednio dobrany rozmiar, kształt oraz rodzaj balonów, pozwala stworzyć niepowtarzalne scenerie każdej imprezy, dostosowanej do okazji.

Godan balony i dekoracje wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz wyrazisty design.
Wśród wielu produktów znajdziecie eleganckie balony na wesele, zabawne balony na wieczór panieński/kawalerski, piękne balony dla dzieci z postaciami z bajek, a także balony na imprezy tematyczne, balony urodzinowe oraz wiele innych.

W ofercie dostępne są zarówno balony jedno, jak i wielokolorowe, a ponadto balony cyferki – bestsellery ostatnich sezonów.
Bardzo przydatne są pompki do balonów, dzięki którym dużo szybciej nadmuchamy dekoracje, tworząc wymarzoną scenerię na czas danej imprezy.

Wśród akcesoriów do balonów znajdują się także butle z helem, które są nieodłącznym elementem balonów foliowych. Warto stworzyć z nich niepowtarzalne dekoracje i uwiecznić je na zdjęciach podczas przyjęcia.

 

 

Balony LED Godan

➡️ Absolutnym must have stały się Godan balony led oraz maracoolony, czyli jedyne w swoim rodzaju swiecace balony Godan, które tworzą fantastyczny, magiczny i bajkowy klimat. Doskonale sprawdzają się na imprezach typu sylwestrowych, karnawałowych czy dyskotece w stylu lat 90.
Balony Godan LED posiadają nowoczesne, lekkie i energooszczędne diody. Balony te są bardzo mocne i trwałe, więc do ich napełnienia niezbędna jest pompka ręczna lub elektryczna.

Diody LED zostały wkomponowane w drucik. Oznacza to, że wraz z nim tworzą ciągłą linię. Na jednym druciku znajduje się ok. 30 diod. Świecą one w różnych kolorach, światłem ciągłym.
Dostępny jest m.in. transparentny balon w kształcie serca, dostępny w zestawie z lampkami, patyczkiem oraz koszykiem.

Jest on doskonały jako dekoracja imprez organizowanych po zmroku.
Zakupić można również modele, gdzie każdy balon wyposażono w specjalny "włącznik", który należy wcisnąć przed rozpoczęciem pompowania, aby zaczął świecić.

  

   

Balony foliowe Godan

➡️ Jednym z najczęściej kupowanych jest obecnie balon foliowy Godan. Każdy został wyposażony w samo zamykający się zawór.
Godan balony foliowe produkowane są z mocnej folii, co gwarantuje wytrzymałość. Idealnie nadają się do tworzenia rozmaitych dekoracji, a dostępność wzorów i kolorów przyprawia o zawrót głowy.

Balon foliowy Godan napełnia się helem, co sprawia, że unosi się w powietrzu i sprawia dużą radość dzieciom. Najczęściej balony foliowe wykorzystywane są właśnie na imprezach organizowanych specjalnie dla najmłodszych.
Jest to idealna forma dekoracji sali, dodatek do prezentu, czy jako samoistny prezent z ulubioną postacią dziecka, np. z bajki. Najważniejsze jednak, aby balony foliowe były kolorowe i ożywiały przestrzeń, w której ma odbyć się określone przyjęcie.

  

  

Godan świeczki

Świeczki Godan to niezastąpiony element urodzinowy, który dosłownie stanowi wisienkę na torcie każdego przyjęcia. Jest to akcesorium, które uświetnia uroczystość każdego jubilata.
Symboliczne zdmuchiwanie świeczek ma zapewnić pomyślność oraz spełnienie życzenia, o jakim pomyślał solenizant.

Dostępność wzorów, kolorów oraz kształtów świadczy o różnorodności, która stała się wyróżnikiem współczesnych trendów.
W naszej ofercie znajdziecie zarówno tradycyjne świeczki urodzinowe, jak i niecodzienne egzemplarze, które z pewnością będą się wyróżniać na tle całości.

 

 

Konfetti Godan

➡️ Godan konfetti to kolejne akcesorium, które urozmaici każdą imprezę – niezależnie od tego, czy będzie to wesele, zabawa sylwestrowa, czy urodziny.
Te niewielkie detale sprawiają, że każda uroczystość zyskuje niezwykły klimat. Początkowo tworzyło się je tylko i wyłącznie z papieru, wyrzucając kolorowe skrawki w powietrze za pomocą rąk.

Nadal korzysta się z tego sposobu, jednak znacznie bardziej popularne stało się konfetti pneumatyczne Godan, zaprojektowane w formie tuby, z której wypuszcza się dekoracje przy użyciu sprężonego powietrza. Wystrzałowe konfetti wykorzystuje się zazwyczaj w momencie kulminacyjnym uroczystości.

W czasie zabawy sylwestrowej będzie to północ, z kolei podczas uroczystości ślubnej moment wyjścia Pary Młodej z Kościoła.
Podczas wesela zazwyczaj używa się konfetti przy pierwszym tańcu oraz w czasie prezentacji tortu. Tradycyjna forma konfetti stosowana jest zwykle podczas imprez organizowanych specjalnie dla dzieci – głównie ze względów bezpieczeństwa.