FIORELLO

Artykuł Fiorello

➡️ Fiorello to uznana marka, oferująca produkty szkolne i plastyczne. Fiorello sklep tworzy szeroką gamę artykułów do prac kreatywnych, przydatnych zarówno w szkole, jak i w rozwoju osobistej pasji artystycznej.

Marka wyróżnia się dobrej jakości produktami, które służą do rysowania, malowania, wyklejania, wycinania oraz zdobienia.
W naszej ofercie znajdziecie m.in. odmiany, takie jak: Fiorello Super Soft oraz Fiorello Jumbo.

                 

               

Kredki Fiorello

Fiorello kredki dostępne są pod różnymi postaciami. Podstawowe rodzaje, to kredki ołówkowe Fiorello tradycyjne, kredki ołówkowe trójkątne oraz kredki świecowe Fiorello.
Na szczególną uwagę zasługują kredki Fiorello Super Soft. Idealnie nadają się do kolorowania oraz wykańczania szkiców. Konstrukcja jest lakierowana, a grafit bardzo miękki. Model ten występuje w intensywnych kolorach.

Kredki Fiorello Super Soft posiadają bardzo pozytywne opinie użytkowników. Kredki Fiorello to nie tylko atrakcyjna cena, ale i wysoka jakość wykonania.
Wszystkie kredki Fiorello wyróżniają pozytywne opinie, które oparte są na nieustannym dążeniu przez producenta do doskonałości proponowanych produktów.

             

           

Fiorello pisaki

➡️ Mazaki Fiorello to propozycja skierowana do pasjonatów malowideł i kolorowanek. Oferta obejmuje Fiorello mazaki, które produkowane są na bazie wody.
Kolory atramentu są intensywne oraz trwałe, co pozwala na tworzenie niepowtarzalnych prac plastycznych. Polecamy w szczególności pisaki stemple Fiorello z dwoma końcówkami - piszącą oraz nasączoną pieczątką z zabawnym wzorem.

                  

                 

Fiorello piasek kinetyczny

Kreatywnym akcesorium plastycznym jest oferowany przez producenta magiczny piasek Fiorello. Posiada miękką i gładką fakturę, dzięki czemu jest aksamitny w dotyku.
Piasek Fiorello
nigdy nie zasycha, przez co może być stosowany wielokrotnie. Ma specjalnie zaprojektowaną strukturę, pomagającą w utrzymaniu czystości.

Piasek magiczny Fiorello nie klei się, pozwalając na łatwe modelowanie i formowanie kształtów rękami lub za pomocą foremek.
Fiorello magiczny piasek dostępny jest w naszej ofercie w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponadto magiczny piasek Fiorello posiada pozytywne opinie użytkowników, zachęcając nimi do zakupu.

              

               

Pędzelki Fiorello

➡️ Pędzle Fiorello to kolejna propozycja producenta tej marki. Przeznaczone są do farb akwarelowych, plakatowych i temper.
Większość pędzli wytworzona jest z naturalnego włosia kozy, zapewniając wysoką chłonność wody.

Można je stosować na papierze, tekturze oraz kartonie. Doskonale nadają się do szkoły. Najpopularniejsze modele posiadają metalowe okucie i plastikową rączkę.

                

             

Fiorello stempelki

Do codziennych zabaw z najmłodszymi polecamy stempelki dla dzieci Fiorello. Pozwalają one na uwolnienie wyobraźni, umożliwiając tworzenie nietuzinkowych ozdób na pracach plastycznych.
Pieczątki Fiorello są doskonałym narzędziem dekoracyjnym. Stempelki Fiorello dostępne są w różnych kolorach.

Fiorello pieczątki pozwalają na to, aby odciśnięte kontury pokolorować kredkami – zgodnie z upodobaniami. Stemple Fiorello powinny znaleźć się w domu każdego rodzica.
Sprawdzą się również w żłobkach i przedszkolach.

               

               

Długopisy Fiorello

➡️ Długopis Fiorello również dostępny jest w ofercie producenta. Sprawdzone modele obejmują długopisy tradycyjne – z ergonomiczną obudową z uchwytem antypoślizgowym oraz żelowe – z  przezroczystą obudową, która umożliwia kontrolę stopnia zużycia wkładu.

           

           

Fiorello nożyczki

Nożyczki to jedne z podstawowych elementów wyposażenia każdego domu, biura oraz magazynu. Powinny wyróżniać się precyzyjnym ostrzem oraz gumową rączką, zapewniającą ergonomię.

➡️ W naszej ofercie znaleźć można różnorodne modele nożyczek, w tym Fiorello nożyczki, które są polecane szczególnie dzieciom.
Ciekawą propozycją będą nożyczki dziecięce w atrakcyjnych kształtach imitujących zwierzaki.