FIBRACOLOR

Producent Fibracolor

➡️ Fibracolor posiada w ofercie szeroką gamę akcesoriów szkolnych, które przeznaczone są w głównej mierze do pisania, malowania oraz rysowania. Wśród oferowanych przyborów piśmienniczych, znajdziemy m.in. flamastry, zakreślacze oraz długopisy.
Włoski producent oferuje akcesoria przeznaczone dla najmłodszych, takie jak: mazaki Fibracolor Babycolor, które posiadają bezpieczny kształt końcówki, zapewniający ochronę przed jej obgryzaniem oraz połknięciem.

Tusz w Fibracolor Baby spełnia najwyższe standardy. Jest on nietoksyczny, całkowicie zmywalny wodą z rąk i innych materiałów. Fibracolor Baby Color wyposażono w bezpieczne zatyczki wentylacyjne.
Równie popularny rodzaj to  Fibracolor Colorito z odporną, długotrwałą stalówką. Flamastry te posiadają wentylowaną nasadkę wraz z korkiem zabezpieczającym przed wyciekaniem tuszu.

Producent oferuje także zestaw unikalnych mazaków Fibracolor Megacolor, których cechą charakterystyczną jest szeroka konstrukcja oraz obszerna, stożkowa końcówka pisząca, która znakomicie sprawdza się w kreśleniu efektownych napisów, grafik czy wypełnianiu kolorowanek.
Dzięki dużemu pojemnikowi na tusz, flamastry są bardzo wydajne i mogą być użytkowane przez bardzo długi czas, bez konieczności uzupełniania pigmentu.

☝️ Są łatwo zmywalne oraz charakteryzują się dużą intensywnością i głębią barw.

              

                   

Fibracolor mazaki

➡️ Pisaki Fibracolor wyróżnia wysoka jakość oraz szeroka gama dostępnych zestawów kolorystycznych, które doskonale nadają się na prezent. Pisaki Fibracolor Babycolor mogą być stosowane przez dzieci już od najmłodszych lat.
Są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Wszystkie mazaki Fibracolor zostały wyposażone w wentylowane skuwki, zapewniające odporność tuszu na wysychanie.

Pisaki Fibracolor Baby color przydadzą się maluchom podczas pierwszych plastycznych podrygów. Mazaki Babycolor Fibracolor sprawdzą się np. podczas rozmaitych zabaw w żłobkach.
W naszej ofercie znaleźć można flamastry Fibracolor do czerpania jeszcze większej przyjemności z rysowania i kolorowania.

Posiadamy również popularne pisaki do tkanin Fibracolor z elastyczną końcówką w kształcie pędzla, która pozwala na precyzyjne malowanie wzorów. Aby utrwalić wzór wykonany przez pisaki do tkanin Fibracolor, należy odwrotną stronę materiału zaprasować żelazkiem w temp. 80°C.
Opinie o tym modelu flamastrów są w pełni pozytywne.
Fibracolor flamastry umieszczane są w praktycznym pudełku ze specjalną plastikową wkładką.

            

            

Mazaki dwustronne Fibracolor

Flamastry dwustronne Fibracolor to kolejna propozycja tego producenta. Model ten jest bardzo popularny, ponieważ dzięki swojej dwustronnej formule pozwala na uzyskanie różnych grubości linii.
Pisaki dwustronne Fibracolor
zostały wyposażone w tusz produkowany na bazie wody. Tworzą uniwersalny i wielozadaniowy zestaw - doskonały zarówno na zajęcia plastyczne w szkole lub podczas zabaw w zaciszu domowym.

              

                 

Marker Fibracolor

➡️ W ofercie producenta dostępne są także markery Fibracolor. Najpopularniejszy rodzaj to flamaster niezmywalny typu permanent (do wszystkich powierzchni) ze ściętą lub okrągłą końcówką odporną na światło i wilgoć.
Posiada on czarny tusz, który wyróżnia mocne krycie, a heksagonalna podstawka zapobiega samodzielnemu obracaniu się.

           

               

Długopisy Fibracolor

Ze wszystkich narzędzi piśmienniczych, które sprawdzają się niemal każdego dnia, będzie długopis Fibracolor zawierający tusz z elementami zapewniającymi równą linię oraz gładkie pisanie.
Do produkcji użyto wysokiej jakości materiałów. Długopis ten sprawdzi się przede wszystkim podczas codziennej pracy. Pozwala płynnie sporządzać wszelkiego rodzaju notatki.

               

          

Zakreślacze Fibracolor

➡️ Zakreślacze Fibarcolor do notatek to uniwersalne akcesoria biurowe. Kolorowe modele można śmiało wykorzystać nie tylko do podkreślania istotnych informacji, ale również do kolorowania.
Wypełnienie w postaci tuszu na bazie wody zapobiega wysychaniu końcówki zakreślającej.

☝️ Będą one  służyły zarówno uczniom i studentom, jak i pracownikom biurowym. Nadają się do papieru tradycyjnego, a także faksowego oraz fotokopii.