Kredki ołówkowe KOH-I-NOOR

Kredki ołówkowe Koh-i-Noor to dobrze znane akcesoria niezbędne m.in. w szkole. To dzięki nim dzieci kreują niezapomniane rysunki, uruchamiając swoją wyobraźnię.
Kredki te wyróżniają niesamowicie nasycone kolory oraz miękkość rysowania. Warto dobrać do nich odpowiednie przybory szkolne, które posłużą na dłuższy okres.

Profesjonalne kredki ołówkowe Koh-i-Noor

Koh i Noor kredki ołówkowe to drewniane kredki ołówkowe z końcówką rysującą typu akwarelowego, która posiada szczególne właściwości. Po zwilżeniu jej wodą można potrzeć o nią pędzelek i tym samym wykorzystać w formie farbki akwarelowej.

Kredki ołówkowe Koh i Noor z serii Mondeluz zostały wyposażone w oprawki, które wykonano z wysokiej jakości naturalnego drewna cedrowego, co znacznie wpływa na komfort temperowania.
Ponadto oprawki mają przekrój heksagonalny, co sprawia, że są bardzo wygodne w użytkowaniu. Grafity tych kredek są miękkie, co szczególnie przydaje się podczas prac plastycznych z dziećmi.

➡️Warte uwagi są również kredki ołówkowe Polycolor Koh-i-Noor. Są to wysokiej jakości, klasyczne kredki ołówkowe. Obudowa tych kredek również została wykonana z naturalnego drewna cedrowego.
Koh-i-Noor, kredki ołówkowe, Polycolor
mają sześciokątny przekrój (podobnie jak te z kolekcji Mondeluz). Każda jest polakierowana kilkunastoma warstwami lakieru, a zaokrąglone końcówki występują w złotym kolorze.

Kredki ołówkowe Koh-i-Noor zestawy

Kredki Polycolor oferowane są w zestawach składających się z następujących kompletów:
Koh-i-Noor kredki ołówkowe Polycolor retro 72 kolory,
kredki ołówkowe Polycolor Koh-i-Noor - 36 kolorów
kredki ołówkowe 24kol Polycolor Koh i Noor.

➡️Największy zestaw obejmuje kredki ołówkowe Koh-i-Noor 72. Tak duża paleta dostępnych kolorów oraz zestawów sprawia, że zarówno kredki ołówkowe Polycolor Koh-i-Noor - 24 kolory, jak i Koh-i-Noor, kredki ołówkowe, Polycolor retro, 72 kolory są ochoczo wybierane nie tylko przez amatorów, ale także profesjonalnych artystów rysowników.