ASTRA

Astra – polska firma z zaufaniem

Historia firmy Astra rozpoczyna się 1921 roku, posiada ona więc prawie stuletnią tradycję. Marka ta jest jednym z liderów na rynku polskim, ale także europejskim.
Produkty tego producenta są wykonane z najwyższą dbałością o detale, jakość oraz przede wszystkim komfort i wygodę użytkowania.

Astra Polska stale poszukuje nowych i coraz lepszych rozwiązań oraz bez przerwy dąży do doskonałości po to, żeby móc sprostać nawet największym wymaganiom swoich klientów.
Większość z nas miała już okazję korzystać z artykułów Astra, które są niezwykle popularne oraz cieszą się dużym uznaniem wśród użytkowników artykułów piśmienniczych oraz plastycznych. 

     

Historia marki Astra

➡️,,Astra,, po łacinie znaczy ,,Gwiazdy,,. Firma ta powstała w Przemyślu, pięknym i urokliwym mieście, położonym nad rzeką San. Założyciele marki to bracia Lazar, którzy zaczęli od sprzedaży produktów, które aktualnie nie są zbyt popularne, ponieważ używane coraz rzadziej – kreda do pisania po szkolnych tablicach, atrament oraz lak do pieczętowania dokumentów.
Był to skromny, ale wysoko jakościowy asortyment. Później, w 1997 roku, zarząd firmy podjął decyzję, która polegała na połączeniu się Astry z częstochowską marką Zenith.

☝️Ta zaś specjalizowała się w produkcji długopisów, które były uważane za niezwykle luksusowe i były bardzo pożądanym produktem. Dzięki połączeniu obu firm, możliwe było rozszerzenie asortymentu o artykuły piśmiennicze.
Przez prawie sto lat, producent Astra wyrobił sobie naprawdę świetną opinię wśród swoich użytkowników i zyskał ogromne uznanie i popularność. W tym czasie marka zdobyła kilka nagród, między innymi za swoje farby plakatowe i farby w tubach.

     

Artykuły i przybory szkolne Astra

Astra to wiodący producent artykułów szkolnych.
Marka posiada wszystko, czego potrzebuje dziecko w wyprawce szkolnej każdej klasy szkoły podstawowej, ale również młodzież w szkole średniej oraz dorośli na studiach czy w pracy biurowej.

Przybory szkolne Astra cieszą się ogromną popularnością ze względu na naprawdę przystępną cenę, najwyższą jakość i ciekawy wygląd.

W ofercie marki znajdziesz następujące produkty
kredki (ołówkowe, świecowe, akwarelowe, woskowe),
farby – zarówno dla młodszych, jak i starszych artystów (plakatowe, akrylowe, akwarelowe, olejne, fluorescencyjne, luminescencyjne)
plastelina,
modelina (zwykła, brokatowa, fluorescencyjna),
długopisy, ołówki i przybory potrzebne do szkoły,
gadżety i akcesoria.

Jak można zauważyć, Astra posiada bardzo szeroki asortyment produktów szkolnych, ale nie tylko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą Astry na naszym sklepie internetowym. 

     

Farby marki Astra

Astra jest jednym z wiodących producentów farb na polskim rynku.
W swojej ofercie producent posiada wiele rodzajów farb, które są przeznaczone zarówno dla dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej, jak i profesjonalistów zajmujących się malarstwem zawodowo.

W zależności od potrzeb, w ofercie marki Astra znajdziesz następujące rodzaje farb:
plakatowe,
akwarelowe,
akrylowe,
olejne,
fluorescencyjne,
luminescencyjne.

➡️Każde z nich są całkowicie bezpieczne dla dzieci i dorosłych oraz nie uczulają.
Wszystkie z produktów podlegają najwyższej kontroli jakości podczas procesów produkcyjnych i spełniają wszystkie, nawet najbardziej rygorystyczne wymogi.  

      

Kredki marki Astra

Kredki to niezbędnik szkolnej wyprawki, ale również obowiązkowe wyposażenie każdemu domu, w którym mieszka dziecko. Rysowanie i kolorowanie pozwala na ćwiczenie rączki oraz na rozwijanie kreatywności i nieszablonowego myślenia u dzieci.
Kredki firmy Astra są świetnym wyborem jako pierwsze kredki dla malucha, ale także dla starszych dzieciaków, które już mają za sobą niejedną kolorowankę.

➡️Doświadczony rysownik również znajdzie zestaw kredek idealny dla siebie. Astra zadbała o każdego potencjalnego użytkownika tak, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie.
W ofercie marki znajdziesz kilka rodzajów kredek:
ołówkowe,
akwarelowe,
pastelowe,
woskowe,
świecowe,
z drewna cedrowego.

Każde z nich są wykonane z najwyższą precyzją oraz spełniają wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa.  

     

Modelina marki Astra

Plastelina oraz modelina to kultowe produkty marki Astra, które znajdziesz w praktycznie każdym sklepie stacjonarnym oraz internetowym.
Niewielka cena przy doskonałej jakości jest ogromnym atutem. Dodatkowo, plastelina i modelina są jednymi z najstarszych produktów, dostępnych u producenta Astra.

➡️Wiele lat doświadczenia pozwoliło na stworzenie idealnej modeliny, która może być świetną formą zabawy.
W naszej ofercie znajdziesz zarówno plastelinę, jak i modelinę marki Astra, w przystępnej cenie.  

     

Astra – wiodący producent artykułów papierniczych. Dlaczego warto ją wybrać

Marka ta jest niewątpliwie jedną z najbardziej popularnych i docenianych wśród innych firm z przyborami papierniczymi, a to za sprawą długoletniego doświadczenia.
Przez ten okres czasu wiele osób zdążyło zapoznać się i polubić z firmą Astra. Posiada ona w swojej ofercie naprawdę szeroką gamę produktów, które przydają się w domu, szkole czy pracy.

Marka szczególnie skupia się na najmłodszych użytkownikach i stawia radość oraz bezpieczeństwo dzieci na pierwszym miejscu, przez co wzbudza zaufanie rodziców.
Dodatkowo, wszystkie artykuły papiernicze, szkolne oraz biurowe podlegają surowej kontroli jakości podczas procesu produkcyjnego i spełniają wszystkie wymagania bezpieczeństwa.

Astra to marka, której możesz w pełni zaufać.