COLORINO

Colorino produkty

Colorino to znana marka oferująca szeroką gamę artykułów plastycznych. Producent kredek Colorino oferuje produkty skierowane do najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.
Doskonała jakość artykułów oferowanych przez Colorino producent – w tym m.in. kredek, farbek oraz plasteliny, pozwala na tworzenie kolorowej, ale i bezpiecznej dla każdego dziecka wyprawki szkolnej, która jest niezbędna podczas zajęć w salach lekcyjnych.

Wyróżniająca się na rynku europejskim firma Colorino, to jedna z najlepszych marek oferujących także różnorodne zestawy plastyczne Colorino.
Znajdują się wśród nich akcesoria do rysowania, malowania oraz szkicowania dla uczniów szkół podstawowych, których charakterystycznym wyróżnikiem jest profil artystyczny. Każdy zestaw Colorino został stworzony również z myślą o dzieciach, które chcą rozwijać swój talent plastyczny poza szkołą.

Wśród linii produktów oferowanych przez tego producenta, wymienić można:
Colorino Artist – seria została stworzona z myślą o wysokich wymaganiach młodych artystów. Oferuje ona szeroki wybór profesjonalnych materiałów do malowania, szkicowania oraz rysowania.
Kolekcja artystyczna obejmuje przede wszystkim takie produkty, jak: kredki ołówkowe, kredki akwarelowe, ołówki oraz pastele olejne. Produkty te wyróżniają się niebanalnym przekrojem kolorów, które posiadają głębokie i mocne tony. Charakteryzują się wysoką zawartością pigmentów, co świadczy o ich wysokiej jakości.
Colorino Creative – seria, która wyróżnia się przede wszystkim zestawami plastycznymi, pobudzającymi wyobraźnię oraz kreatywność.
Junior Colorino – przeznaczona dla najmłodszych, w której największą gwiazdą są kredki heksagonalne, wyposażone w bardzo miękki rysik, dzięki któremu prace plastyczne to prawdziwa przyjemność.
Colorino Jumbo – idealne do codziennych rysunków wykonywanych już przez dzieci w wieku przedszkolnym.
Charakterystycznym produktem serii Jumbo są trójkątne kredki i grubej konstrukcji, które posiadają specjalne wypustki na obudowie, ułatwiające trzymanie ich w dłoni.

☝️ O wszystkich dostępnych w naszej ofercie produktach przeczytacie poniżej. 

     

Kredki Colorino

Colorino kredki cechuje najwyższa jakość, której towarzyszy atrakcyjna cena.
Dodatkowo są one całkowicie bezpieczne w użytkowaniu. Każdy egzemplarz przechodzi serię testów, które mają za zadanie sprawdzić jakość oraz bezpieczeństwo danego produktu przed wypuszczeniem na rynek.

Są to najczęściej wybierane modele kredek dla dzieci. Wśród wielu różnych kolekcji, prym wiedzie seria kredki Colorino Artist, która obejmuje wysokiej jakości profesjonalne narzędzia (Colorino kredki Artist) do szkicowania i projektowania, przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów.

Colorino Artist kredki występują w kilku zestawieniach ilościowych, wśród których znajdują się:
Colorino kredki 12,
kredki Colorino 24 kolory,
kredki Colorino Artist 36,
kredki Colorino Artist 48.

Produkty  z serii Colorino Artist pozwalają stworzyć idealny rysunek, ilustrację bądź szkic.

Pierwsze kredki Colorino to nie tylko kredki trójkątne, ale takie, które są zbudowane z miękkiej oprawy oraz grafitu zdecydowanie ułatwiającego kolorowanie oraz wykonywanie innych dzieł rysunkowych. Pierwsze kredki, które polecamy, to kredki Colorino Jumbo oraz kredki Colorino Kids.
Posiadają one specjalne oznaczenie dotyczące miękkości. Grafit w tych kredkach wykonany jest ze specjalistycznej glinki, która ułatwia rysowanie i kolorowanie na papierze.

Pierwsze z nich, to kredki Colorino grube, stworzone z myślą o najmłodszych. Charakteryzują się znakomitą jakością ze względu na swoje przeznaczenie. Doskonale kryją.
Colorino kredki grube wyróżniają intensywne, nasycone kolory. Ich trójkątny kształt wymusza prawidłowe trzymanie kredki przez każde dziecko.

W naszej ofercie dostępne są różne zestawy kolorystyczne kredek, w tym:
kredki Colorino 12,
kredki Colorino 24,
kredki Colorino 48.

➡️ Zestawem, który wystarczy na długo, będzie komplet kredki Colorino Kids 48, który jest jednym z najbardziej rozbudowanych zestawień dostępnych w naszej ofercie. Absolutnym  bestsellerem stały się kredki metaliczne Colorino. Idealnie nadają się do wykonywania rysunków na ciemnym papierze.
Colorino kredki metaliczne występują najczęściej w zestawach pakowanych po 10 sztuk. Przeznaczone są do efektownego wykończenia każdego rysunku. Kredki Colorino metaliczne są bardzo łatwe do temperowania. 

     

Kredki ołówkowe Colorino

Colorino kredki ołówkowe posiadają miękki rysik, który ułatwia wykonywanie rysunków, a kolorowanie staje się istną przyjemnością. Kolekcja Colorino Kids kredki ołówkowe to jakościowe dwukolorowe, trójkątne modele, które dzięki ergonomicznej strukturze doskonale wpasowują się w dłoń dziecka, zapewniając jednocześnie komfort rysowania.
Wszystkie kredki ołówkowe Colorino Kids zostały wykonane z materiałów w pełni bezpiecznych dla zdrowia.

Idealnie nadają się do kreatywnych zabaw plastycznych, jak i również do dekorowania papieru, tektury oraz innych struktur. Zakup odpowiedniego zestawu pozwoli na pobudzenie wyobraźni każdego dziecka oraz utrzymanie idealnego porządku w tworzonej plastycznej przestrzeni.
Na szczególną uwagę zasługuje komplet kredki ołówkowe Colorino 36 kolorów

     

Colorino kredki świecowe

Kredki świecowe Colorino stanowią popularne narzędzie przeznaczone do rysowania – szczególnie dla dzieci. Kredki te mają zazwyczaj intensywne i żywe kolory, a co najważniejsze – nie brudzą rąk podczas kolorowania. Ciekawą propozycją będą białe kredki.
Są one przeznaczone przede wszystkim do znakowania różnorodnych rzeczy. Nadają się do pisania na gładkich powierzchniach, takich jak: szkło, porcelana, plastik, metal, a nawet skóra oraz elementy skóropodobne.

Warto podkreślić, że m.in. Colorino Kids kredki świecowe są wodoodporne i nie wymagają ostrzenia grafitu. Modele te występują najczęściej w intensywnych kolorach, a ich obudowy owinięte są w kolorowy papierek.
Grafit jest najczęściej ścięty, aby ułatwić kolorowanie. Colorino kredki woskowe to doskonałe narzędzia plastyczne dla dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem dwulatków, którzy w tym okresie rozwoju są bardzo ciekawi świata.

➡️ W naszej ofercie znajdziecie różnorodne zestawienia, w tym uniwersalne Colorino kredki swiecowe 24

       

Kredki wykręcane Colorino

Wykręcane kredki Colorino to jedne z najbardziej ekologicznych oraz łatwych w obsłudze modeli. Mechanizm działania kredek wykrecanych w sztyfcie Colorino polega na odpowiednim wykręcaniu grafitu poprzez przekręcenie górnej części korpusu.
Colorino kredki wykręcane mają okrągły kształt, łatwo rozprowadzają się po papierze i nie wymagają dużego nacisku. Idealnie sprawdzą się wśród najmłodszych dzieci.

☝️ Można rozcierać je palcami, uzyskując efekt suchej pasteli, jak i również za pomocą pędzelka i wody, uzyskując efekt akwareli.
Jest to jeden z najbardziej kreatywnych modeli kredek dostępnych na rynku. 

        

Kredki Colorino dwustronne

Kredki Colorino 24/48 dwustronne to idealne akcesoria przeznaczone szczególnie dla najmłodszych. Wyróżniają się znakomitą jakością, doskonale pokrywając rysowaną powierzchnię.
Dzięki ich zastosowaniu nasze dzieci mogą tworzyć pełne pasji i zaangażowania prace plastyczne. Kredki dwustronne Colorino 24/48 o ergonomicznym trójkątnym kształcie to duży wybór kolorów i oszczędność miejsca.

☝️ Ilość 24 kredek bez problemu zmieści się do każdego piórnika, a 48 kolorów zapewni liczne możliwości twórcze.
Kredki Colorino dwustronne 48 posiadają niezwykle miękki rysik, dzięki któremu rysowanie staje się prawdziwą przyjemnością.

➡️ W naszej ofercie znajdziecie również kredki Colorino 12/24, czyli 12 kredek i aż 24 kolory. Z kolei Colorino 24/48 doskonale nadają się na prezent.
Warto w nie zainwestować, jeżeli chcemy sprawić frajdę małym fanom kolorowanek i rysunków. Colorino kredki 24/48 zmieszczą się niemal w każdym piórniku oraz organizerze. 

      

Kredki trójkątne Colorino

Colorino Kids kredki trójkątne to najczęściej polecane artykuły plastyczne dla najmłodszych. Dzięki nim, nasze dzieci tworzą pełne pasji i młodzieńczego zaangażowania rysunki.
Do wyboru mamy zestawy kredek w wielu gamach kolorystycznych. Najczęściej wybierane są kredki trójkątne 24 kolory Colorino.

➡️ Najczęściej są one wyposażone w dodatkową gumową powłokę, która znajduje się blisko grafitu.
Zapobiega ona w głównej mierze ślizganiu się palców po korpusie. Wpływa również na właściwe trzymanie kredek przez dzieci, które dopiero uczą się pracy z nimi. 

      

Colorino kredki do kąpieli

Kolejną propozycją będą kredki do kąpieli Colorino – absolutny bestseller ostatnich miesięcy.
Nadają się do malowania po wszelkich gładkich powierzchniach, w tym: wannie, glazurze oraz lustrze.

➡️ Rysunki wykonane takimi kredkami jest bardzo łatwo zmyć za pomocą wody z dodatkiem niewielkiej ilości mydła lub płynu.
Wykorzystanie ich podczas kąpieli sprawi, że każde dziecko będzie miało niesamowitą frajdę z codziennej toalety. 

         

Colorino pastele olejne

Pastele to postać kredek, która dostępna jest w formie kolorowych sztyftów. Składają się one z kolorowego pigmentu, spoiwa oraz dodatku kredy lub glinki. Po wymieszaniu wszystkich składników, uzyskuje się gęstą pastę, która po wysuszeniu staje się narzędziem plastycznym.
Pastele olejne Colorino doskonale rozprowadzają się po powierzchni. Są idealne do kolorowania nieco większych formatów. Można ich używać zarówno na sucho, jak i rozcierać na mokro.

Pastele olejne to jedne z najlepszych kredek dostępnych na rynku, które przeznaczone są do wykonywania rozmaitych prac plastycznych. Są niezawodne podczas malowania obrazów oraz różnorodnych rysunków.
Można delikatnie sunąć nimi po papierze, jak i dociskać je mocniej - wtedy uzyskamy bardziej intensywny efekt WOW.

Podczas malowania pastelami należy zaczynać od dużych obiektów. Najlepiej nadaje się do tego miękka kredka.
Odwracając ją krawędzią do powierzchni, możemy pomalować tło oraz stworzyć wiodące odcienie – niezbędne do stworzenia rysunkowej wizji. 

       

Suche pastele Colorino

Z kolei pastele suche są z reguły kruche i łamliwe. Podobnie jak kolorowa kreda, podczas ich używania na rękach i papierze pozostają widoczne ślady.
Pastele te nazywane są również miękkimi – przez co łatwo ulegają rozmazywaniu.

Pastele suche pozostawiają delikatną mgiełkę na podłożu, pozwalając swobodnie się rozprowadzać.
Ważna jest wysoka jakość materiałów użytych do produkcji – i tym właśnie charakteryzuje się producent Colorino.

➡️ My polecamy szczególnie zestaw Colorino Artist suche pastele, które wyróżnia znakomite nasycenie pigmentów. 

        

Flamastry Colorino

Mazaki Colorino to rozmaite modele, które znajdą swoje zastosowanie w plastyce – szczególnie wśród dzieci. Część z nich posiada dwie grubości pisania: stożkowa końcówka umożliwia rysowanie cienkich linii, kiedy flamaster jest trzymany pionowo oraz szerokich - jeśli zostanie pochylony podczas użytkowania.
Pisaki Colorino występują w zestawach, gdzie znajdziemy również neonowe odcienie, w tym żółty oraz różowy.

Bestsellerem stały się flamastry brokatowe Colorino, które zawierają bardzo dużą zawartość drobinek brokatu. Intensywne kolory przepięknie błyszczą się na białych i kolorowych kartkach.
Czasami są wykorzystywane do tworzenia zmywalnych tatuaży.

Colorino flamastry brokatowe wspaniale ozdobią każdy rysunek wykonany przez dzieci. Markery Colorino dostępne są jako formy akcesoriów do szkicowania z dwoma końcówkami: w kształcie pędzelka – do wykonywania miękkich i łagodnych linii oraz szeroką, ściętą końcówką przeznaczoną do kolorowania nieco większych formatów.

☝️ Wśród nich znajdują się Colorino flamastry magiczne – wystarczy pomalować kartkę, a następnie użyć magicznego pisaka, który zmieni kolor, np. czarny na czerwony, czerwony na pomarańczowy lub pomarańczowy na żółty.
Ciekawym narzędziem są Colorino flamastry zmywalne przeznaczone dla najmłodszych. Wykonane są z tworzywa zatrzymującego wilgoć, aby tusz znajdujący się w środku nie wysychał.

➡️ W sprzedaży znajdziemy również Colorino wkłady wymazywalne.
W naszej ofercie dostępne są różnorodne Colorino Kids mazaki w atrakcyjne cenie. 

            

Mazaki dwustronne Colorino

Flamastry dwustronne Colorino posiadają dwie różniące się od siebie końcówki. Grubsza, ułatwia szybkie wypełnianie kolorem dużych powierzchni na kartce.
Z kolei cienka umożliwia rysowanie linii o minimalnej grubości. Flamastry te zostały wyposażone w atrament produkowany na bazie wody, co znacznie ułatwia jego spieranie z większości standardowych tkanin.

Mazaki Colorino 24/48 są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Zostały wyposażone w specjalne skuwki, które posiadają niewielkie otwory wentylacyjne zapobiegające zarówno wysychaniu atramentu, jak i niekontrolowanemu wyciekaniu.
Colorino 48/24 powinny się znaleźć w plecaku każdego przedszkolaka oraz ucznia. 

             

Długopisy Colorino

Uniwersalnym oraz w pełni funkcjonalnym produktem jest długopis Colorino zmazywalny oraz tradycyjny (seria pastelowa).

☝️ Został wyposażony w niebieski wkład piszący, którym pisze się bardzo lekko.
Grubość końcówki piszącej wynosi 0,7mm. 

         

Colorino długopis wymazywalny

Długopis zmazywalny Colorino stał się absolutnym bestsellerem wśród dzieci. Dostępny jest z dekoracyjnymi dodatkami, które nawiązują do postaci z bajek lub innych ciekawych motywów.
Colorino długopisy wymazywalne sprawdzą się wśród dzieci uczących się pisać.

Dzięki gumce umieszczonej w górnej części obudowy z łatwością usuniemy niechciane lub błędnie zapisane znaki z kartki, szlifując w ten sposób warsztat pisarski. 

            

Plastelina Colorino

Kolejnym artykułem plastycznym będzie Colorino plastelina. Jest powszechnie znana i lubiana przez dzieci. Stworzona do modelowania i lepienia rozmaitych figurek oraz kształtów.
To jeden z kreatywnych przyborów towarzyszący naszym pociechom już od najmłodszych lat.

➡️Składa się w głównej mierze z masy wazelinowej zmieszanej z węglanem wapnia (kredą) oraz kwasami tłuszczowymi. Plastelina Colorino Kids nadaje się również do wykonania obrazka, który powstaje poprzez rozprowadzenie jej po powierzchni kartonu.
Warto mieć ją w swoich zasobach i skrzętnie wykorzystywać do kreatywnej zabawy. 

             

Masa plastyczna Colorino

Do kreatywnej zabawy rozwijającej zdolności manualne dziecka idealnie nadaje się Colorino lekka pianka. W każdym zestawie znajduje się specjalnie zaprojektowany nożyk do kształtowania masy.
Colorino Creative pianka zapakowana jest w estetyczne i wygodne etui z ergonomiczną rączką. Pianka Colorino jest bardzo przyjemna w dotyku.

Łatwo ją formować oraz modelować, co pozwala na pobudzenie kreatywności oraz wyobraźni – szczególnie wśród najmłodszych. Warto wiedzieć, że subtelne zagniatanie tej puszystej masy powoduje tworzenie się pęcherzyków powietrza, które po naciśnięciu strzelają podobnie jak folia bąbelkowa.
Lekka i elastyczna formuła została wyprodukowana z tworzywa PVC oraz gliceryny, dzięki czemu jest nietoksyczna i nie brudzi rąk. 

            

Colorino modelina

Inną formą jest modelina Colorino – doskonale nadaje się do tworzenia rozmaitych figurek, modeli oraz niepowtarzalnej biżuterii. Właściwościami przypomina plastelinę.
Modelinę należy jednak utwardzić w piekarniku po zakończonej zabawie.

➡️Jest ona z jednej strony formą zabawki, z której korzystają dzieci podczas zajęć plastycznych, zaś z drugiej to materiał stosowany przez zawodowych artystów-plastyków do produkcji rzeźby użytkowej oraz wymyślnej biżuterii, która zyskuje coraz większą popularność.
Zestawy oferowane przez producenta Colorino są pełne kolorów, co jeszcze bardziej zachęca dzieci do zabawy. 

         

Farby Colorino

Nie bez powodu mówi się, że malowanie jest zajęciem dla cierpliwych. Wbrew pozorom jest to forma sztuki, wymagająca poświęcenia jej trochę czasu.
Wśród wielu artykułów plastycznych, które rozwijają kreatywność oraz pobudzają wyobraźnię, znajdują się farby.

☝️ Niezależnie od tego, czy są to farby plakatowe, akwarelowe, czy takie do malowania palcami – warto mieć je w swoich plastycznych zasobach.
Colorino farby 12 zostały stworzone z myślą o początkujących artystach. Znajdują się wśród nich określone modele, które przedstawimy poniżej.

          

Akwarele Colorino

Farby akwarele Colorino to pierwszy rodzaj, jaki chcemy zaprezentować. Są to odmiany farb wodnych. Nie bez kozery są jedynymi z najpopularniejszych farb dla dzieci zaraz obok plakatówek.
Ich różnorodność w postaci dużej palety kolorów czy możliwość swobodnego mieszania sprawia, że nie można przejść koło nich obojętnie.

Farby akwarelowe Colorino złożone są z pigmentu oraz spoiwa rozpuszczalnego w wodzie, które jest jego nośnikiem. Tworzy go guma arabska. Pigment miesza się i uciera ze spoiwem wodno rozpuszczalnym.
Następnie spoiwo okala dany pigment, który w kontakcie z wodą ulega rozpuszczeniu. Farby Colorino wyróżnia bogata paleta intensywnych kolorów, wysoka jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania.

☝️Dedykowane są w głównej mierze dzieciom i młodzieży, które chcą tworzyć nieco bardziej zaawansowane plastycznie prace – np. pejzaże.
Colorino Kids akwarelowe pozwalają uzyskać efekty świetlistości, subtelności, rozmycia konturów, a nawet grę świateł. Można je stosować w technikach łączonych z farbami plakatowymi, temperą czy różnego rodzaju kredkami Colorino akwarelowymi

           

Farby plakatowe Colorino

Kolejną propozycją będą Colorino farby plakatowe – doskonale kryjące wodorozcieńczalne farby w intensywnych kolorach.
W niektórych zestawach znajdują się dodatkowo dwie farby neonowe: żółta oraz różowa. Dzięki aksamitnej konsystencji doskonale rozprowadzają się po malowanej powierzchni.

Barwy można z łatwością mieszać ze sobą, co pozwala na rozszerzanie dostępnej palety barw.
Nadają się do malowania na różnorodnych powierzchniach, takich jak: papier, karton, drewno, a nawet ceramika.

Wszystkie farby są w pełni bezpieczne dla użytkowników. Farby plakatowe cieszą się ogromną popularnością – szczególnie wśród dzieci.
Ich szerokie zastosowanie zostało docenione na całym świecie.

                  

Farby do malowania palcami Colorino

Absolutnym bestsellerem są farbki do malowania palcami Colorino. Są one idealne dla maluchów, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z malowaniem.
Nie potrzeba do nich pędzelków ani wody. Wystarczą dłonie, a w szczególności paluszki. Żelowa konsystencja farbek pozwala na łatwą aplikację.

➡️ Piankowe pieczątki dołączone do zestawu zostały umieszczone na wieczkach. Ponadto pojemniki z farbkami zostały zaprojektowane na kształt puzzli, które można dowolnie ze sobą łączyć.
Modele te są w pełni bezpieczne dla skóry. Colorino farby do malowania palcami są łatwo zmywalne za pomocą wody.

Zestaw takich akcesoriów przyda się w domu każdego przedszkolaka.

                

Farby w tubkach Colorino

Kolejną propozycją będą Colorino farby w tubkach – doskonale kryjące i wodorozcieńczalne. Są dostępne w intensywnych kolorach.
Wyróżniają się aksamitną konsystencją, dzięki której poszczególne Colorino farby plakatowe w tubach perfekcyjnie rozprowadzają się po malowanej powierzchni.

☝️Kolory można z łatwością mieszać, co pozwala na ciągłe rozszerzanie dostępnej palety kolorów podstawowych. Nadają się do malowania po rozmaitych powierzchniach, takich jak: papier, karton, drewno oraz ceramika.
Posiadają one niezbędne atesty oraz certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie.

                

Pędzelki Colorino

Aby w pełni móc korzystać z dóbr plastycznych producenta Colorino, warto zaopatrzyć swój warsztat w odpowiednie akcesoria. Wśród nich znajdują się pedzelki Colorino.
Są one bardzo pomocne w pracach artystycznych dla osiągnięcia ciekawych efektów.

Pędzelki Colorino Kids wyróżniają się kolorowym włosiem oraz gąbkami, które dostępne są w różnych kształtach. Colorino Kids pędzle występują również w formie tradycyjnej (szkolnej).
Wykonano je z drewna oraz naturalnego włosia.

➡️W naszej ofercie dostępne są również pędzelki z akrylową rączką, która kolorem odpowiada barwie włosia.
Pędzle Colorino przykuwają uwagę i zachęcają najmłodszych do wielogodzinnych zabaw z farbami.

                   

Colorino do twarzy

W kategorii malowania twarzy prym wiodą dwa podstawowe produkty:
kredki do malowania twarzy Colorino 
farby do malowania twarzy Colorino.

Obie formy doskonale nadają się do kreatywnej zabawy z dziećmi. Stanowią także doskonałe akcesoria stosowane podczas przyjęć urodzinowych, czy zajęć plastycznych w przedszkolach.
Bestsellerem stały się Colorino Kids kredki do twarzy. Specjalnie opracowana formuła sprawia, że kredki są bardzo miękkie, zatem z łatwością nakłada się je na skórę.

Dzięki plastikowej obudowie Colorino kredki do twarzy nie brudzą rąk, a ponadto są  w pełni bezpieczne dla skóry oraz zmywalne za pomocą wody z dodatkiem mydła, które zawiera delikatny skład.
Kredki do twarzy Colorino dostępne są w różnych zestawach kolorystycznych. Producent posiada w ofercie również barwy metaliczne.

☝️Colorino Kids do twarzy idealnie nadają się nie tylko podczas zabaw w przedszkolu, czy na przyjęciu urodzinowym, ale także na zabawę karnawałową, czy wydarzenia sportowe – celem podkreślenia m.in. barw narodowych.

                  

Colorino markery do szkicowania

Kolejnymi, wartymi uwagi narzędziami plastycznymi, będą markery do szkicowania Colorino Artist z dwiema charakterystycznymi końcówkami – cienką, w kształcie pędzelka do wykonywania miękkich i łagodnych linii oraz szeroką, ściętą końcówką przeznaczoną do kolorowania nieco większych powierzchni.

➡️Dostępne są w naszej ofercie w intensywnych barwach. Producent ma również nieco inne rodzaje narzędzi do szkicowania, w tym cienkopisy wypełnione tuszem wodoodpornym.
Są one idealne dla artystów, ceniących sobie precyzję detali  wykonywanych na rysunku.

              

Colorino kreda

Kreda Colorino to następne akcesorium, które wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Dostępna jest zarówno wersja klasyczna – biała oraz modele kolorowe.
Pierwsza z nich posiada właściwości bezpyłowe, co stanowi gwarancję bezpieczeństwa.

➡️Z kolei kolorowe kredy JUMBO są idealne do zabawy na świeżym powietrzu, a intensywne neonowe kolory wzbogacą niemal każdy artystyczny projekt.
Zostały stworzone dla dzieci, ponieważ rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Gruby korpus zapewnia łatwe trzymanie, co świadczy o właściwej ergonomii.

              

Klej Colorino

➡️Zestaw narzędzi plastycznych obejmuje również akcesoria przeznaczone do łączenia różnych rzeczy. Tutaj niezastąpiony będzie klej Colorino Kids dostępny w różnych formach – tubka, sztyft oraz butelka – każdy znajdzie coś dla siebie.
Biały klej w płynie przeznaczony jest do większości gładkich oraz porowatych powierzchni, w tym: papieru, tkanin, drewna, ceramiki, a nawet szkła. Nie brudzi rąk.

Po wyschnięciu jest przezroczysty i elastyczny. Posiada końcówkę zakończoną specjalnym stożkowym aplikatorem, który znacznie ułatwia dozowanie płynnej zawartości.
Z kolei wysokiej jakości biały Colorino klej w tubie jest idealny do wszelkiego rodzaju prac twórczych. Doskonale sprawdza się przy klejeniu  papieru oraz tektury.

Jest biały, dzięki czemu nie pozostawia zabrudzeń po wyschnięciu. Jednym z ostatnich jest wydajny i szybki w użyciu Colorino Kids klej w sztyfcie.
Doskonały do łączenia papieru, tektury, etykietek oraz fotografii. To najczęściej wybierany przez uczniów model.